Štvrtok, 27. január 2022
Meniny má Bohuš | zajtra Alfonz

Výzva pre vodiča – dopravná nehoda dňa 16.05.2020 medzi obcami Jakubovany a Orkucany

Na ceste III. triedy medzi obcami Jakubovany a Orkucany došlo v sobotu (16.05.2020) o pol jedenástej hodine k dopravnej nehode.

Z doposiaľ získaných informácii vieme, že vodič motorového vozidla zn. Mercedes – Benz, jazdil v smere od miestnej časti Sabinova – Orkucany v smere na obec Jakubovany. Pri predchádzaní pred ním idúceho vozidla, (pravdepodobne išlo o vozidlo zn. KIA hnedej farby) a dvoch cyklistov, vodič svojou jazdou ohrozil cyklistov jazdiacich v protismere (išli v smere od obce Jakubovany). Jeden z cyklistov v dôsledku tohto konania spadol do priekopy. Ku kontaktu vozidla s bicyklom nedošlo. Vodič uvedeného vozidla na mieste nehody nezastavil a pokračoval ďalej v jazde v smere na obec Jakubovany, na výzvu polície sa neskôr dostavil na Obvodné oddelenie Policajného zboru Sabinov. Pri uvedenej nehode, došlo k zraneniu cyklistu.

Z dôvodu objektívneho prešetrenia okolnosti tejto dopravnej nehody polícia žiada vodiča vozidla (pravdepodobne zn. KIA), ktorý v tom čase jazdil na uvedenom úseku cesty a bol predchádzaný vozidlom zn. Mercedes – Benz a ktorý taktiež po páde cyklistu do priekopy s vozidlom ihneď na mieste zastavil a poskytol cyklistovi prvú pomoc, aby sa ohlásil na polícii. Tento zodpovedný vodič by mohol poskytnúť informácie o dopravnej nehode. Urobiť tak môže na známom telefónnom čísle 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Mohlo by Vás zaujímať
Prekvapivý nález ľudskej lebky v pivnici v Prešove
V sobotu (08.01.2022) po 18-tej hodine bol na operačné stredisko ohlásený nález ľudskej lebky.
Ukradli kabelku doktorke priamo z ambulancie
Včera (30.12.2021) popoludní bolo doktorkou oznámené na tiesňovú linku 158, že jej z ambulancie bola ukradnutá kabelka.
Krádež v aute na ulici Švábska
Včera (12.01.2022) popoludní 61 ročný muž osobne oznámil na Obvodnom oddelení Policajného zboru Prešov – Juh, že došlo ku krádeži.
Mestská polícia Prešov vyzýva na bezpečné zaobchádzanie so zábavnou pyrotechnikou
Nesprávne zaobchádzanie s pyrotechnikou sa môže v niektorých prípadoch zmeniť aj na boj o život. Mestská polícia Prešov preto apeluje na občanov, aby boli pri manipulácii s ohňostrojmi a petardami obzvlášť opatrní.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK