Nedeľa, 05. júl 2020
Meniny má Cyril, Metod | zajtra Patrik, Patrícia

Výzva pre vodiča – dopravná nehoda dňa 16.05.2020 medzi obcami Jakubovany a Orkucany

Na ceste III. triedy medzi obcami Jakubovany a Orkucany došlo v sobotu (16.05.2020) o pol jedenástej hodine k dopravnej nehode.

Z doposiaľ získaných informácii vieme, že vodič motorového vozidla zn. Mercedes – Benz, jazdil v smere od miestnej časti Sabinova – Orkucany v smere na obec Jakubovany. Pri predchádzaní pred ním idúceho vozidla, (pravdepodobne išlo o vozidlo zn. KIA hnedej farby) a dvoch cyklistov, vodič svojou jazdou ohrozil cyklistov jazdiacich v protismere (išli v smere od obce Jakubovany). Jeden z cyklistov v dôsledku tohto konania spadol do priekopy. Ku kontaktu vozidla s bicyklom nedošlo. Vodič uvedeného vozidla na mieste nehody nezastavil a pokračoval ďalej v jazde v smere na obec Jakubovany, na výzvu polície sa neskôr dostavil na Obvodné oddelenie Policajného zboru Sabinov. Pri uvedenej nehode, došlo k zraneniu cyklistu.

Z dôvodu objektívneho prešetrenia okolnosti tejto dopravnej nehody polícia žiada vodiča vozidla (pravdepodobne zn. KIA), ktorý v tom čase jazdil na uvedenom úseku cesty a bol predchádzaný vozidlom zn. Mercedes – Benz a ktorý taktiež po páde cyklistu do priekopy s vozidlom ihneď na mieste zastavil a poskytol cyklistovi prvú pomoc, aby sa ohlásil na polícii. Tento zodpovedný vodič by mohol poskytnúť informácie o dopravnej nehode. Urobiť tak môže na známom telefónnom čísle 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Mohlo by Vás zaujímať
1. Zaútočili na policajnú hliadku a snažili sa im vziať služobné zbrane
Prešovský okresný vyšetrovateľ viedol trestné stíhanie pre prečin útoku na verejného činiteľa spáchaného formou spolupáchateľstva v súbehu s prečinom ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.
Poškodených 73 poštových schránok
Správca bytového domu na Ul. Mirka Nešpora v Prešove včera (16.06.2020) osobne na polícii oznámil, že došlo k poškodeniu poštových schránok.
Pátranie po nezvestnej osobe
Peter Stach, nar. 1973, bytom Spišské Bystré, ul. Hviezdoslavova č. 428/59
Obvinený zo zločinu nedovolené ozbrojovanie
Vo veci zločinu nedovolené ozbrojovanie a obchodovanie so zbraňami vedie vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove trestné stíhanie.
Podvodné konanie neznámych osôb
V poslednom období sa množia trestné oznámenia na podvodné konania neznámych osôb, ktoré za účelom vylákania finančných prostriedkov oslovia predovšetkým seniorov a to prostredníctvo telefónnej komunikácie zo zahraničia.
Vrátili ste sa z rizikovej krajiny? Chráňte seba aj ostatných
Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Prešove informuje občanov, ktorí sa vrátili z rizikových krajín, aby dodržiavali usmernenia Úradu verejného zdravotníctva SR. V prípade ich nerešpektovania hrozí sankcia.
Preventívna environmentálna akcia
Vzhľadom na nepriaznivú situáciu na úseku ochrany rastlín a živočíchov ako aj na časté porušovanie zákona o cestnej premávke, policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove, Starej Ľubovni a Bardejove vykonali počas uplynulého víkendu v spolupráci s Hasičským a záchranným zborom Krajského riaditeľstva v Prešove, štátnou ochranou prírody a pracovníkmi Okresného úradu odboru lesného hospodárstva v Prešove, preventívno-bezpečnostnú akciu s krycím názvom „NATURA“.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.