Sobota, 22. január 2022
Meniny má Zora | zajtra Miloš

Mestský kamerový systém pomohol odhaliť troch mladistvých páchateľov

Prešovská mestská polícia stotižnila páchateľov, ktorí pred obchodným domom vykrádali zaparkované auto. Jedného z nich prichytili priamo na mieste.

Tento týždeň sa opäť potvrdila opodstatnenosť a dôležitosť prešovského kamerového systému. Pracovník mestskej polície, ktorý monitoruje jednotlivé kamery si na obrazovke všimol tri podozrivé osoby, ktoré sa v utorok 2.6.2020 v popoludňajších hodinách ponevierali na parkovisku pri obchodnom dome Kaufland na Sídlisku III v Prešove. Po krátkej chvíli títo adolescenti poškodili jedno zo zaparkovaných áut a začali z kufra vyberať rôzne predmety.

Na základe podnetu od operátora kamerového systému bola na miesto okamžite vyslaná hliadka mestskej polície, ktorej sa podarilo jedného z nich prichytiť priamo na mieste a následne stotožniť aj jeho dvoch spolupáchateľov. Prípadom sa momentálne zaoberá prešovská mestská polícia, ktorá tútu záležitosť vyšetruje ako krádež.

Mohlo by Vás zaujímať
Prekvapivý nález ľudskej lebky v pivnici v Prešove
V sobotu (08.01.2022) po 18-tej hodine bol na operačné stredisko ohlásený nález ľudskej lebky.
Ukradli kabelku doktorke priamo z ambulancie
Včera (30.12.2021) popoludní bolo doktorkou oznámené na tiesňovú linku 158, že jej z ambulancie bola ukradnutá kabelka.
Krádež v aute na ulici Švábska
Včera (12.01.2022) popoludní 61 ročný muž osobne oznámil na Obvodnom oddelení Policajného zboru Prešov – Juh, že došlo ku krádeži.
Mestská polícia Prešov vyzýva na bezpečné zaobchádzanie so zábavnou pyrotechnikou
Nesprávne zaobchádzanie s pyrotechnikou sa môže v niektorých prípadoch zmeniť aj na boj o život. Mestská polícia Prešov preto apeluje na občanov, aby boli pri manipulácii s ohňostrojmi a petardami obzvlášť opatrní.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK