Utorok, 09. august 2022
Meniny má Ľubomíra | zajtra Vavrinec

Mestský kamerový systém pomohol odhaliť troch mladistvých páchateľov

Prešovská mestská polícia stotižnila páchateľov, ktorí pred obchodným domom vykrádali zaparkované auto. Jedného z nich prichytili priamo na mieste.

Tento týždeň sa opäť potvrdila opodstatnenosť a dôležitosť prešovského kamerového systému. Pracovník mestskej polície, ktorý monitoruje jednotlivé kamery si na obrazovke všimol tri podozrivé osoby, ktoré sa v utorok 2.6.2020 v popoludňajších hodinách ponevierali na parkovisku pri obchodnom dome Kaufland na Sídlisku III v Prešove. Po krátkej chvíli títo adolescenti poškodili jedno zo zaparkovaných áut a začali z kufra vyberať rôzne predmety.

Na základe podnetu od operátora kamerového systému bola na miesto okamžite vyslaná hliadka mestskej polície, ktorej sa podarilo jedného z nich prichytiť priamo na mieste a následne stotožniť aj jeho dvoch spolupáchateľov. Prípadom sa momentálne zaoberá prešovská mestská polícia, ktorá tútu záležitosť vyšetruje ako krádež.

Mohlo by Vás zaujímať
Zrekonštruovaná hasičská zbrojnica vytvorí lepšie podmienky pre fungovanie Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov
Mesto Prešov úspešne ukončilo rekonštrukciu priestorov hasičskej zbrojnice Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov na Košickej ulici. Stavebné práce zahŕňali predovšetkým opravu strechy, výmenu brán a elektroinštalácie.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK