Sobota, 04. júl 2020
Meniny má Prokop | zajtra Cyril, Metod

Štartuje Letné kino POCITY 2020

Aj v neľahkých časoch máme pre vás dobré správy. Letné kino POCITY bude premietať filmy pod hviezdnou oblohou aj tento rok. V záhradnom kine na Masarykovej ulici (za Kinom Scala) si tak už po tretíkrát budete môcť vychutnať neopakovateľný filmový zážitok.

Premietania sa uskutočnia každú stredu po zotmení, teda po 21.00 hod. V prípade zlého počasia sa filmy budú premietať v náhradnom termíne vždy v piatok.

Aktuálne informácie pravidelne nájdete na facebookovej stránke Kino Pocity a webových stránkach www.kinopocity.sk a pkopresov.sk.

Organizátori odporúčajú si aktuálne informácie overiť vždy pred návštevou premietania, situácia sa totiž priebežne môže meniť.

Program Letného kina POCITY 2020

JÚN
10.06. ST - ZAŽIŤ TO ZNOVU (La Belle Époque, FR, 2019, 115 min)
17.06. ST - JOKER (Joker, USA, 2019, 122 min)
24.06. ST - VLASTNÍCI (Vlastníci, CZ, 2019, 97 min)

JÚL
01.07. ST - PARAZIT (Gisaengchung, KR, 2019, 132 min)
08.07. ST - RAOUL TABURINE (Raoul Taburin, FR, 2018, 90 min)
15.07. ST - GREEN BOOK (Green book, USA, 2018, 130 min)
22.07. ST - 25 KM/H (25 km/h, DE, 2018, 115 min)
29.07. ST - UPGRADE ( Upgrade, USA, 2018, 100 min)

AUGUST
05.08. ST - BEDÁRI (Les Misérables, Francúzsko, 2019, 102 min)
12.08. ST - VŠETCI TO VEDIA (Todos lo saben, ES, 2018, 132 min)

Vstupenky sa budú predávať priamo na mieste vždy od 20.30 hod. Cena vstupenky je 4€ a 3€ s preukazom filmového klubu.

CHRÁŇTE SEBA AJ OSTATNÝCH – Preventívne opatrenia v súvislosti s COVID-19

Organizátori prosia divákov, aby dodržiavali všetky hygienické nariadenia, o ktorých budú informovať aj na mieste. Momentálne je obmedzená 50% kapacita pri dodržaní šachovnicového sedenia, v prípade väčšieho záujmu o premietania si preto organizátori vyhradzujú právo stopnúť vpúšťanie divákov do areálu.

K dispozícii bude dezinfekcia rúk a dve prenosné WC, ktorých klučky na dverách sa budú pravidelne dezinfikovať. Na hromadných podujatiach je tiež povinné nosiť na tvári ochranné rúško.

Letné kino POCITY pripravilo Kino POCITY v spolupráci s PKO Prešov a o.z. PO. CITY. Partnerom podujatia je Libresso Books & Coffee.

Viac o jednotlivých premietaniach si môžete prečítať TU: https://www.kinopocity.sk/category/programy/

Mohlo by Vás zaujímať
Po roku tu máme opäť Prešovské vínne slávnosti
Po úspešnom minuloročnom nultom ročníku sa Wave centrum nezávislej kultúry rozhodol aj tento rok usporiadať Prešovské vínne slávnosti. Víno a sprievodný program si znova budete môcť vychutnať pod holým nebom.
Festival Filmová noc na hrade (FNNH) bude mať toto leto pauzu, fanúšikov však čaká prekvapenie v podobe „Síkrit FNNH“
Unikátny festival plný filmových zážitkov pod holým nebom - Filmová noc na hrade (FNNH), bude mať tento rok neplánovanú pauzu. Organizátori presúvajú 9. ročník na rok 2021.
Galéria Caraffka dala priestor talentovaným umelcom
V mestskej galérii Caraffka sa uskutočnila výstava talentovaných umelcov, ktorí nie sú absolventmi vysokých škôl umeleckého smeru, no dokážu vytvoriť jedinečné umelecké diela.
Príďte s deťmi stráviť skvelý víkend do Jazdeckého areálu v Prešove
Mesto Prešov pozýva všetky deti a ich rodičov stráviť skvelý víkend plný zábavy v Jazdeckom areáli. Pripravený je program plný zábavy a nebude chýbať ani jazda na koni.
Kinsfolk použili v novinke retro zábery zo svadobných VHS kaziet. Pozrite si vydarený klip
Slovenské duo Kinsfolk predstavuje nový singel All My Friends Are Getting Married. K novinke pripravili hudobníci parádny retro klip zo svadobných VHS kaziet svojich rodičov a rodičov svojich priateľov. Finálny zvuk pesničky zverili opäť dánskemu producentovi Joelovi Krozerovi, s ktorým si vyskúšali spoluprácu na predošlom singli Tough Girl.
Komajota odohrá prvý po-korona koncert v Žiline
Prešovská skupina Komajota hlási návrat na koncertné pódiá. Už tento piatok 19.6. sa predstaví naživo v žilinskom klube Smer Klub 77. Po dvoch online koncertoch, ktoré absolvovala počas uplynulého obdobia, kedy boli kluby úplne zatvorené sa hudobníci tešia, že budú môcť opäť stretnúť svojich fanúšikov naživo. Koncert sa uskutoční za dodržania aktuálnych hygienicko-bezpečnostných pokynov Úradu verejného zdravotníctva.
Galéria Caraffka pozýva na dernisáž
Mestská Galéria Caraffka dala opäť priestor všetkým, ktorí nie sú absolventmi vysokých škôl umeleckého smeru, no dokážu povýšiť kresbu alebo maľbu na jedinečné umelecké dielo. V priestoroch galérie na návštevníkov čakajú diela 38 autorov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.