Streda, 05. august 2020
Meniny má Hortenzia | zajtra Jozefína

Spoločnosť HSF System SK dokončila projekty v Prešove za 20 mil. eur

Hobby Park v Prešove sa rozrástol o obchodný dom ASKO – NÁBYTOK. Stavbu realizovala ako generálny dodávateľ slovenská stavebná spoločnosť HSF System SK. Je to pre ňu už tretí projekt v poradí v tejto obchodnej zóne. Všetky objekty tu vyrástli za necelé dva roky. Developerom je slovensko-rakúska spoločnosť Atrios.

Foto: Hobby Park Prešov
Foto: Hobby Park Prešov

Zastavaná plocha nákupného areálu Hobby Park Prešov, kde sa nachádzajú obchodné jednotky Hornbach, SIKO kúpeľne a po novom i ASKO - NÁBYTOK, je takmer 80 000 m2. Výstavba trvala od októbra do júna 2020. Celkový objem všetkých troch zákaziek, ktoré tu realizovala spoločnosť HSF System SK, presiahol hodnotu viac ako 20 miliónov eur.

„Dlhoročné skúsenosti, významné referencie, stabilný tím odborníkov a vysoká kvalita realizovaných projektov stojí za príležitosťou podieľať sa v takej miere na rozvoji prešovského nákupného centra. Boli sme vybraní vo všetkých troch tendroch u rôznych klientov a stali sme sa tak generálnym dodávateľom objektov v celom obchodnom centre Hobby Park Prešov, “ hovorí Tomáš Kosa, konateľ spoločnosti HSF System SK.

Predajňa ASKO – NÁBYTOK bola v Prešove otvorená na konci júna 2020. Na celkovej ploche 8 000 m2 je z viac ako dvoch tretín pripravená predajná zóna. Komfortné parkovanie zákazníkom zaistí priestranné parkovisko, ktoré pojme zhruba 200 automobilov. Nemecký reťazec ASKO – NÁBYTOK postavil v areáli Hobby Parku už svoju ôsmu predajňu na Slovensku.

„Hobby Park Prešov je výnimočná stavba ako svojím umiestnením v lokalite, tak i prínosom pre obyvateľov tretieho najväčšieho mesta na Slovensku. Teší nás, že to ohodnotila i medzinárodná odborná verejnosť dvakrát zlatým ocenením CIJ AWARDS 2019 a HOF AWARDS 2020 ako Best Retail Development, “ uvádza Vladimír Jakša, managing director spoločnosti Atrios.

Foto: Hobby Park Prešov

Foto: Hobby Park Prešov
Foto: Hobby Park Prešov

Foto: Hobby Park Prešov
Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov pokračuje v kosení verejnej zelene
V Prešove sa od začiatku mája kosí verejná zeleň. Pracovníci postupne kosia líniovú a parkovú zeleň vo vlastníctve mesta.
Chodkyňa podľahla zraneniam pri dopravnej nehode
Včera (13.07.2020) popoludní došlo k dopravnej nehode v obci Ľubotice, na Ul. Prešovskej, chodkyňa zraneniam podľahla.
Mesto Prešov po štvrtý raz ocení najkrajšie predzáhradky a balkóny
Mesto Prešov vyhlasuje už 4. ročník súťaže o najkrajšiu predzáhradku a najkrajší balkón roka 2020. Novinkou je, že Prešovčania môžu okrem vlastnej záhradky prihlásiť aj tú, ktorú vo svojom okolí najviac obdivujú.
Prešovskí poslanci zmarili rokovanie mestského zastupiteľstva
(PREŠOV, 21.7.2020) Zvolané 14. zasadnutie Mestského zastupiteľstva mesta Prešov dnes bolo zrušené z dôvodu neúčasti väčšiny poslancov. Tí sa na začiatku zasadnutia neprezentovali a zvyšok poslaneckého zboru nemohol prerokovať ani jeden z pripravených bodov, vrátane riešenia havarijných stavov v meste Prešov a odškodnenia rodín z Mukačevskej ulice.
Vlak Vojaka Švejka premáva počas leta od piatka do nedele. Nadväzuje naň aj autobusový spoj, ktorý vás prevedie Horným Zemplínom
Sezónny Vlak Vojaka Švejka, ktorý spája Medzilaborce s poľským mestom Sanok a Rzeszow, premáva počas tohto leta od piatka do nedele. Jeho prevádzka je naplánovaná do 6. septembra.
Pátranie po nezvestnej osobe
Vladimír PRISIAŽŇUK, nar. 25.01.1980, trvale bytom Čirč č. 299, okr. Stará Ľubovňa, prechodne klient Zariadenia pre seniorov – Domov sociálnych služieb Demjata č. 261
AKTUALIZÁCIA: Únik plynu na Jarkovej ulici
Na Jarkovej ulici došlo k poškodeniu plynového potrubia a úniku plynu.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.