Utorok, 18. jún 2024
Meniny má Vratislav | zajtra Alfréd

Podaj ďalej kvapku krvi

Najsilnejšou podobou lásky je nezištná pomoc a obetovanie sa pre iných. Staňte sa hrdinom, pomôžte zachrániť životy a odneste si so sebou dobrý pocit. V utorok, 14. júla 2020 bude vaša pomoc veľmi potrebná.

Národná transfúzna služba SR, pracovisko Prešov, v spolupráci s OZ Podaj ďalej organizujú dobrovoľnícku akciu s názvom Podaj ďalej kvapku krvi. Pozvaní sú všetci dobrovoľní darcovia aj prvodarcovia.

Príďte pomôcť darovaním krvi, ktoré bude prebiehať v utorok, 14. júla 2020 na Floriánovej ulici v Prešove v priestoroch Charity shopu od 8:00 do 10:00 hod.

OZ Podaj ďalej prosí všetkých, ktorí chcú prísť darovať krv, aby sa prihlásili prostredníctvom vytvorenej udalosti na facebooku, ktorú nájdete TU: https://bit.ly/2VFmERZ

Po kliknutí na tlačidlo "Zúčastním sa" záujemcovia môžu potvrdiť svoju účasť. „Potrebujeme minimálne 30 darcov, aby Národná transfúzna stanica mohla urobiť výjazd, " vyzýva OZ Podaj ďalej na sociálnej sieti.

Príďte aj vy a podporte dobrú vec. Aj kvapka krvi môže pomôcť zachrániť ľudský život.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK