Sobota, 08. august 2020
Meniny má Oskar | zajtra Ľubomíra

Podaj ďalej kvapku krvi

Najsilnejšou podobou lásky je nezištná pomoc a obetovanie sa pre iných. Staňte sa hrdinom, pomôžte zachrániť životy a odneste si so sebou dobrý pocit. V utorok, 14. júla 2020 bude vaša pomoc veľmi potrebná.

Národná transfúzna služba SR, pracovisko Prešov, v spolupráci s OZ Podaj ďalej organizujú dobrovoľnícku akciu s názvom Podaj ďalej kvapku krvi. Pozvaní sú všetci dobrovoľní darcovia aj prvodarcovia.

Príďte pomôcť darovaním krvi, ktoré bude prebiehať v utorok, 14. júla 2020 na Floriánovej ulici v Prešove v priestoroch Charity shopu od 8:00 do 10:00 hod.

OZ Podaj ďalej prosí všetkých, ktorí chcú prísť darovať krv, aby sa prihlásili prostredníctvom vytvorenej udalosti na facebooku, ktorú nájdete TU: https://bit.ly/2VFmERZ

Po kliknutí na tlačidlo "Zúčastním sa" záujemcovia môžu potvrdiť svoju účasť. „Potrebujeme minimálne 30 darcov, aby Národná transfúzna stanica mohla urobiť výjazd, " vyzýva OZ Podaj ďalej na sociálnej sieti.

Príďte aj vy a podporte dobrú vec. Aj kvapka krvi môže pomôcť zachrániť ľudský život.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.