Sobota, 08. august 2020
Meniny má Oskar | zajtra Ľubomíra

Linky prešovskej MHD premávajú počas leta podľa platného cestovného poriadku

Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. informuje cestujúcich o prázdninovom režime dopravy. Naďalej zostáva v platnosti cestovný poriadok platný od 4. mája 2020.

MHD v Prešove počas mesiacov júl a august 2020 naďalej premáva podľa cestovného poriadku platného od 4. 5. 2020.

Na zastávkových cestovných poriadkoch v pracovných dňoch je potrebné sledovať odchody uvedené v stĺpci s označením PRÁZDNINY. Na stránke www.dpmp.sk nájdu cestujúci odchody v stĺpci Pracovný deň - obmedzenie pre koronavírus platné od 4.5.2020.

Bližšie informácie o cestovných poriadkoch môžu cestujúci nájsť na webovej stránke www.dpmp.sk a na tel. číslach 051/7470 268 a 051/7470 204.

Počas letných prázdnin nepremávajú žiadne školské spoje. V pracovných dňoch skúšobne premáva linka č. 7 o 14:25 hod. Budovateľská * - Čierny most; (* - z nástupišťa linky 42) a predĺžený spoj linky č. 28 o 17:19 hod. Ľubotice - Švábska až na Delňu.

Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. zároveň oznamuje cestujúcej verejnosti, že pre čerpanie dovolenky bude predajňa cestovných lístkov Družba v termíne od 20. 7. 2020 do 31. 7. 2020 zatvorená.

Časové cestovné lístky si v tomto období môžu cestujúci zakúpiť v ďalších predajniach cestovných lístkov:

- predajňa cestovných lístkov ul. Weberovej 2: pondelok – piatok od 7.00 hod. do 17.00 hod.
- predajňa cestovných lístkov ul. Masarykova 26 (budova PORS-EAST spol. s r.o.): pondelok – piatok od 6.30 hod. do 11.30 hod. od 12.00 hod. do 16.30 hod.
- predajňa cestovných lístkov ul. Zemplínska 9 (v nákupnom stredisku Opál): od 08.00 hod. do 11.30 hod. pondelok – piatok od 12.00 hod. do 16.00 hod.

 
DPMP, a.s. dáva do pozornosti aj možnosť zakúpiť si predplatné cestovné lístky vopred, a to až 30 dní pred začiatkom požadovanej platnosti cestovného lístka alebo prostredníctvom eshop.ubian.sk

Mohlo by Vás zaujímať
Po Prešove môžete jazdiť na zdieľaných elektrických kolobežkách
Mesto Prešov uvádza do skúšobnej prevádzky elektrické kolobežky. Cieľom je zvýšiť mobilitu, znížiť produkciu škodlivých emisií a podporiť Prešovčanov vo využívaní alternatívnych možností prepravy.
Zo sídliska Sekčov sa v smere na Bardejov a Vranov nad Topľou bude dočasne jazdiť obchádzkovou trasou
Mesto Prešov informuje vodičov o pripravovanej obchádzke zo sídliska Sekčov cez Bardejovskú a Šebastovskú ulicu v smere na Bardejov a Vranov nad Topľou. Dôvodom je pokládka asfaltových vrstiev na rekonštruovanom úseku cesty I/18 Prešov - Lipníky.
Na ul. Janka Borodáča a Hviezdoslavovej pribudne vodorovné dopravné značenie
Mesto Prešov informuje vodičov, že v stredu 5. augusta 2020 sa bude realizovať vodorovné dopravné značenie na ul. Janka Borodáča a na Hviezdoslavovej ulici v Prešove. Prosíme vodičov, aby na týchto uliciach neparkovali.
Ministerstvo dopravy predpokladá výstavbu obchvatu Stropkova o necelé dva roky
V stredu predpoludním sa v Stropkove konalo pracovné stretnutie štátneho tajomníka ministerstva dopravy Jaroslava Kmeťa s primátorom Stropkova Ondrejom Brendzom. Hlavným bodom rokovania bola problematika obchvatu mesta, popri tom sa venovali aj cyklodoprave, rekonštrukcii cesty I. triedy prechádzajúcej naprieč okresom i pre Stropkov neobvyklej téme železnice.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.