Streda, 05. august 2020
Meniny má Hortenzia | zajtra Jozefína

Letný večer s atmosférou ako vo vinici môžete zažiť aj v AUTOkine pod Hradom Šariš

AUTOkino pod Hradom Šariš je späť. Po minuloročnom úspechu organizátori opäť potešia nadšencov kinematografie, ktorí si obľúbili filmové zážitky pod holým nebom. Tento rok sa bude premietať dokonca dvakrát.

AUTOkino pod hradom 2019
AUTOkino pod hradom 2019

Lúka pod Hradom Šariš (Veľký Šariš, okres Prešov) sa vo štvrtok 16. júla 2020 o 21:30 premení na nádhernú vinicu, v ktorej zažijete príbeh renesancie lásky z južnej Moravy. Prázdninový filmový zážitok na veľkom plátne priamo v lone prírody si budete môcť vychutnať vďaka AUTOkinu pod Hradom Šariš priamo zo sedadiel vášho auta. Za nápadom stojí organizačný tím obľúbeného festivalu Filmová noc na hrade (FNNH). Po minuloročnom veľkom úspechu prvého AUTOkina pod hradom organizátori tento raz vybrali film 3Bobule. Ide o pokračovanie úspešnej českej komédie, ktorá sa po 11 rokoch dočkala svojho tretieho pokračovania. Hlavnými postavami sú Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba), ktorí sa stali majiteľmi vinárstva a rodičmi roztopašných dvojčiat. Každodenné starosti dokážu byť občas nesmierne unavujúce, takže v manželstve im to momentálne veľmi neklape.

Nová letná komédia je zárukou jedinečného filmového zážitku, a preto neváhajte a vezmite so sebou aj svojich priateľov a známych. Všetkých návštevníkov navyše čaká aj zaujímavý bonus. Český celovečerný film sa totiž bude premietať za účasti hercov, ktorí si vo filme zahrali. Tým sa však tohtoročné AUTOkino nekončí. Na lúke pod Hradom Šariš sa totiž bude premietať aj v piatok 17. júla 2020. Organizátori si pripravili horúcu novinku v podobe dokumentárneho filmu o živote a kariére československej hudobnej legendy Mira Žbirku. Film dostal názov podľa jeho prezývky Meky, pod ktorou poznajú speváka azda všetci fanúšikovia.

Vstupenky do autokina si môžete zakúpiť priamo na mieste, vždy pred začiatkom premietania. Cena jednej vstupenky je 5 eur. Zľavnený lístok pre deti, študentov a dôchodcov stojí 4 eurá.

Autorom fotografii je Martin smARTin Švec

AUTOkino pod hradom 2019

AUTOkino pod hradom 2019
Mohlo by Vás zaujímať
Obraz do nového bytu
Rodiny, ktoré prežili minuloročnú tragédiu na Mukačevskej ulici, museli začať úplne odznova. V Galérii Caraffka pre nich pripravili výnimočnú výstavu, ktorá im bude pripomínať pomoc a oporu, ktorú našli nielen v Prešovčanoch, ale aj vo všetkých, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli.
ARTIS festival - hráme pre radosť
ARTIS festival je v Prešove už sedem rokov neodmysliteľne spojený s letom a s koncertami v Ortodoxnej synagóge.
Návštevníkov kaštieľa v Hanušovciach nad Topľou prekvapí slovenský unikát
Krajské múzeum v Prešove – Kaštieľ Hanušovce nad Topľou vystavuje jedinečný komplet predmetov svadobného vena rodu Dessewffy. Tento unikátny súbor osobných predmetov odhaľuje intimitu rodiny a podľa zástupcu riaditeľa múzea Samuela Brussa ho môžeme považovať za jeden z najvýznamnejších na Slovensku. Návštevníci tu uvidia napríklad zásnubný prsteň, rodové striebro či osobné tkaniny a bielizeň nevesty.
V novom videoklipe Superhrdina z dielne dua PACI PAC dobro zvíťazilo nad zlom
Úspešní pesničkári PACI PAC, ohlásili skvelé správy! Okrem nového videoklipu Superhrdina, v ktorom sa úlohy záporáka zhostil známy slovenský herec Roman Pomajbo, veselá dvojica zverejnila i nové dátumy úspešného turné, Paci Pac a kamaráti, ktoré bolo kvôli pandémii prerušené. Deti i rodičia sa čoskoro dočkajú aj nového cédečka!
Piate vydanie Turistických novín Prešovského kraja je už v obehu
Množstvo tipov na výlety, zaujímavé rozhovory a novinky z oblasti cestovného ruchu. Menovaným témam sa venuje 5. číslo Turistických novín Prešovského kraja, ktoré vydáva a distribuuje Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Severovýchod Slovenska.
Peter Juhás kvôli videoklipu k skladbe Mávam vyskočil z lietadla!
Slovenský pesničkár Peter Juhás, ktorý sa do povedomia dostal vďaka účinkovaniu v speváckej súťaži Hlas Česko Slovenska, vydáva v poradí už druhý singel z pripravovaného albumu. Kým prvotina ''Ty ani nevieš'' sa zrodila za podpory Jany Kirschner, novinku “Mávam“ mladý talent púšťa do sveta sám.
Folklórne leto s Dúbravou plné tanca a zábavy
Folklórny súbor Dúbrava si pripravil množstvo aktivít, ktoré počas leta roztancujú všetkých nadšencov folklóru a ľudových tradícií. Folklórne leto s Dúbravou štartuje už 17. júla 2020.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.