Streda, 25. november 2020
Meniny má Katarína | zajtra Kornel

Letný večer s atmosférou ako vo vinici môžete zažiť aj v AUTOkine pod Hradom Šariš

AUTOkino pod Hradom Šariš je späť. Po minuloročnom úspechu organizátori opäť potešia nadšencov kinematografie, ktorí si obľúbili filmové zážitky pod holým nebom. Tento rok sa bude premietať dokonca dvakrát.

AUTOkino pod hradom 2019
AUTOkino pod hradom 2019

Lúka pod Hradom Šariš (Veľký Šariš, okres Prešov) sa vo štvrtok 16. júla 2020 o 21:30 premení na nádhernú vinicu, v ktorej zažijete príbeh renesancie lásky z južnej Moravy. Prázdninový filmový zážitok na veľkom plátne priamo v lone prírody si budete môcť vychutnať vďaka AUTOkinu pod Hradom Šariš priamo zo sedadiel vášho auta. Za nápadom stojí organizačný tím obľúbeného festivalu Filmová noc na hrade (FNNH). Po minuloročnom veľkom úspechu prvého AUTOkina pod hradom organizátori tento raz vybrali film 3Bobule. Ide o pokračovanie úspešnej českej komédie, ktorá sa po 11 rokoch dočkala svojho tretieho pokračovania. Hlavnými postavami sú Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba), ktorí sa stali majiteľmi vinárstva a rodičmi roztopašných dvojčiat. Každodenné starosti dokážu byť občas nesmierne unavujúce, takže v manželstve im to momentálne veľmi neklape.

Nová letná komédia je zárukou jedinečného filmového zážitku, a preto neváhajte a vezmite so sebou aj svojich priateľov a známych. Všetkých návštevníkov navyše čaká aj zaujímavý bonus. Český celovečerný film sa totiž bude premietať za účasti hercov, ktorí si vo filme zahrali. Tým sa však tohtoročné AUTOkino nekončí. Na lúke pod Hradom Šariš sa totiž bude premietať aj v piatok 17. júla 2020. Organizátori si pripravili horúcu novinku v podobe dokumentárneho filmu o živote a kariére československej hudobnej legendy Mira Žbirku. Film dostal názov podľa jeho prezývky Meky, pod ktorou poznajú speváka azda všetci fanúšikovia.

Vstupenky do autokina si môžete zakúpiť priamo na mieste, vždy pred začiatkom premietania. Cena jednej vstupenky je 5 eur. Zľavnený lístok pre deti, študentov a dôchodcov stojí 4 eurá.

Autorom fotografii je Martin smARTin Švec

AUTOkino pod hradom 2019

AUTOkino pod hradom 2019
Mohlo by Vás zaujímať
Knižnica v Prešove vedie k čítaniu už 95 rokov
Jedna z najstarších kultúrnych inštitúcii oslávi, v stredu 28. októbra 2020, obdivuhodné jubileum. Krajská knižnica P. O. Hviezdoslava je nielen domovom kníh, ale desaťročia pôsobí aj ako centrum kultúry a vzdelávania. Spája komunitu. Ľuďom ponúka miesto, kde sa môžu cítiť príjemne, a práve preto sa zdržiavajú v priestoroch knižnice i vo svojom voľnom čase. Organizácia, vďaka ktorej majú všetci, bez rozdielu, otvorený prístup ku knihám, oslavuje 95. výročie od svojho vzniku.
Fotografická súťaž Choď a foť zažila rekordný ročník
Víťazi ôsmeho ročníka fotografickej súťaže Choď a foť sú známi. Spomedzi 820 snímok zachytených v Prešovskom kraji vybrala porota prvé tri miesta v šiestich kategóriách. Aj v tomto roku bola udelená cena Grand prix a cena predsedu poroty. Fotografická súťaž z dielne Krajskej organizácie cestovného ruchu naberá každým rokom na popularite.
Letnú sezónu v Prešovskom kraji zachránili domáci návštevníci
Súčasná epidemiologická situácia sa odrazila aj na počte návštevníkov ubytovacích zariadení, ktorí zavítali do Prešovského kraja. Po piatich rokoch stúpajúcej krivky, celková návštevnosť v tomto roku klesla. Pozitívnym faktorom je však nárast domácich návštevníkov, ktorí uprednostnili dovolenku doma pred zahraničím.
Podporte hudobné Kluby 77 a Collosseum a získajte skvelé odmeny!
Aktuálna situácia v súvislosti s pandémiou COVID-19 spôsobila zánik viacerých hudobných klubov ako Nájomná Jednotka 210 v Nitre alebo Rock Café v Bratislave.
DOMAFEST: Chiki Liki Tu-a odštartuje šnúru nadupaných online koncertov
Spomínate si na časy, keď ste naposledy boli na vašom obľúbenom interpretovi niekde na festivale?
Bez muziky bieda
Mladá prešovská skupina BASAWELL prichádza v týchto dňoch so svojím debutovým albumom “Bez muziky bieda”.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.