Piatok, 21. január 2022
Meniny má Vincent | zajtra Zora

Mestská polícia Prešov zastavila na Sekčove vodiča, ktorý šoféroval pod vplyvom alkoholu

Mestská polícia Prešov pri vykonávaní hliadkovej činnosti zastavila podozrivého vodiča. Dychová skúška uňho potvrdila prítomnosť alkoholu.

V stredu 8. júla 2020 v skorých ranných hodinách si príslušníci prešovskej mestskej polície pri hliadkovej činnosti všimli na Sídlisku Šváby podozrivého vodiča, ktorý pri šoférovaní prechádzal autom striedavo zo strany na stranu.

Vodiča sa im podarilo zastaviť na Sídlisku Sekčov a vykonaná dobrovoľná dychová skúška potvrdila, že jazdil pod vplyvom alkoholu. O súčinnosť preto prešovskí mestskí policajti požiadali kolegov z Policajného zboru SR, ktorí vykonali opakovanú dychovú skúšku, opätovne u vodiča potvrdili jazdu pod vplyvom alkoholu a prípad prevzali na ďalšie riešenie.

Mestská polícia Prešov upozorňuje vodičov, aby sa poučili z tragédií, ktoré sa odohrali pri podobnom ľahostajnom správaní a jazde pod vplyvom alkoholických nápojov. Vodičov vyzýva, aby boli zodpovední, nespoliehali sa na to, že majú situáciu "pod kontrolou" a neohrozovali bezpečnosť ostatných účastníkov cestnej premávky.

Mohlo by Vás zaujímať
Prekvapivý nález ľudskej lebky v pivnici v Prešove
V sobotu (08.01.2022) po 18-tej hodine bol na operačné stredisko ohlásený nález ľudskej lebky.
Ukradli kabelku doktorke priamo z ambulancie
Včera (30.12.2021) popoludní bolo doktorkou oznámené na tiesňovú linku 158, že jej z ambulancie bola ukradnutá kabelka.
Krádež v aute na ulici Švábska
Včera (12.01.2022) popoludní 61 ročný muž osobne oznámil na Obvodnom oddelení Policajného zboru Prešov – Juh, že došlo ku krádeži.
Mestská polícia Prešov vyzýva na bezpečné zaobchádzanie so zábavnou pyrotechnikou
Nesprávne zaobchádzanie s pyrotechnikou sa môže v niektorých prípadoch zmeniť aj na boj o život. Mestská polícia Prešov preto apeluje na občanov, aby boli pri manipulácii s ohňostrojmi a petardami obzvlášť opatrní.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK