Štvrtok, 17. jún 2021
Meniny má Adolf | zajtra Vratislav

Folklórne leto s Dúbravou plné tanca a zábavy

Folklórny súbor Dúbrava si pripravil množstvo aktivít, ktoré počas leta roztancujú všetkých nadšencov folklóru a ľudových tradícií. Folklórne leto s Dúbravou štartuje už 17. júla 2020.

Folklórny súbor Dúbrava pozýva všetkých milovníkov folklóru na Folklórne leto s Dúbravou plné pestrého programu.

Prvou akciou, ktorej sa budú môcť záujemcovia zúčastniť, je škola tanca pod vedením tanečníkov a tanečníc FS Dúbrava. Školu tanca si môžu vyskúšať napríklad aj snúbenecké páry, ktoré by na svojej svadbe chceli očariť folklórnymi tanečnými prvkami, ale pozvaní sú všetci, ktorí radi tancujú ľudové tance. Škola tanca sa uskutoční 17. júla 2020 so začiatkom o 18:00 hod. v priestoroch PKO na sídlisku Šváby.

V rámci Folklórneho leta s Dúbravou sa môžete tešiť aj na športový deň, etno deň, pub quiz či veselicu. Okrem zábavy sa však bude aj pomáhať, a to darovaním krvi či upratovaním v prírode.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu prosí FS Dúbrava návštevníkov o dodržanie všetkých bezpečnostných a hygienických opatrení. V prípade, že ste boli v kontakte s osobou, ktorá má podozrenie na ochorenie COVID-19 alebo s osobou, ktorá sa vrátila zo zahraničia, zvážte svoju účasť na podujatiach.

Informácie k nasledujúcim podujatiam folklórneho leta bude FS Dúbrava pravidelne aktualizovať vo vytvorenej udalosti na sociálnej sieti:
https://bit.ly/3iYKm5E

Folklórne leto s Dúbravou sa uskutoční v spolupráci s PKO Prešov a s podporou Prešovského samosprávneho kraja.

Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: Dni mesta Prešov - Koncert pre ľudí z prvej línie
Dni mesta Prešov sú tu! V PKO sa preto hral koncert pre doktorov a sestričky z prvej línie.
Umelecký zážitok pod hviezdnou oblohou a vstupenky ukryté v prírode. Na Hrad Šariš sa vracia filmová noc
Jedinečný festival plný neobyčajných zážitkov pod holým nebom - Filmová noc na hrade (FNNH), už čoskoro privíta skalných aj nových fanúšikov. Chýbať nebudú atraktívne filmy, predstavenia či workshopy. Organizátori si tento rok pripravili pre festivalových nadšencov aj úplne nové dobrodružstvo v podobe hľadania bezplatných vstupeniek.
Otvorený list zástupcov Kultúrneho a kreatívneho priemyslu na Slovensku premiérovi Slovenskej republiky - Eduardovi Hegerovi a ministerke kultúry – Natálii Milanovej
Zverejňujeme otvorený list zástupcov KKP adresovaný premiérovi SR a ministerke Kultúry, ktorý reflektuje aktuálnu situáciu subjektov v kultúre.
V Stropkove realizujú záverečnú fázu archeologického prieskumu hradu
Pripravujú aj prehliadky náleziska pre verejnosť a školy
Epilóg 54. ročníka Akademického Prešova ponúkne vystúpenie študentských divadiel
54. ročník Akademického Prešova (AP), ktorý bol vlani na jeseň prerušený pandémiou, bude pokračovať svojím Epilógom. Súťaž umeleckej tvorivosti vysokoškolákov Slovenska sa za dodržiavania prísnych hygienických opatrení uskutoční 20. a 21. mája 2021.
Móda po Covide
Vernisáž a výstavy: Móda po Covide. Andrea Lipkovičová/ Denníky Krajiny. Peter Lipkovič/ Štyri strany tajomstva Andrea Lipkovičová/ Denníky Krajiny. Peter Lipkovič/ Štyri strany tajomstva Termín: 3.6.2021 Čas: 17:00 Priestory: budova Šarišskej galérie, Hlavná 51 Prešov
Pivovarsko-hradná sedemtisícovka prilákala cez sto bežcov
Po ročnej pauze sa mohli v nedeľu 13.júna konať vo Veľkom Šariši bežecké preteky Pivovarsko-hradná sedemtisícovka. Pretekov sa zúčastnilo 105 bežcov zo širokého okolia.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.