Pondelok, 06. február 2023
Meniny má Dorota | zajtra Vanda

Pátranie po nezvestnej osobe

Ján DRAGAN, nar. 14.11.1976, bytom Hrabské 7, okr. Bardejov

na 43 ročného Jána z obce Hrabské, vydal Okresný súd Zvolen príkaz na zatknutie pre zločin porušovania domovej slobody spáchaný v súbehu s prečinom nebezpečného vyhrážania. Menovaný sa v mieste bydliska nezdržiava a jeho pobyt nie je známy. Vykonanými previerkami a opatreniami sa doposiaľ menovaného nepodarilo vypátrať.

Popis osoby: 180 cm vysoký, štíhlej postavy, plavé vlasy, hnedo-modré oči, nos priamy rovný, vysoké čelo.
Popis oblečenia: nezistený.
Zvláštne znamenia: Tetovanie na krku s vyobrazením škorpióna a tetovanie na nadlaktí ľavej ruky s vyobrazením ornamentu o šírke 3 cm po celom obvode bicepsového svalu.

Akékoľvek poznatky k hľadanej osobe oznámte na OPaKTČ OKP OR PZ Bardejov, č. t. 0961 84 3371, resp. na linku 158. Informácie môžete poskytnúť aj prostredníctvom našej facebookovej stránky Policajného zboru.

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia spúšťa dopravno-bezpečnostnú akciu s názvom "Reflex"
V termíne od 01.02.2023 do 28.02.2023 budú prebiehať celoslovenské dopravno-bezpečnostné opatrenia aj na teritóriu Prešovského kraja
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK