Nedeľa, 24. január 2021
Meniny má Timotej | zajtra Gejza

Bojíte sa chodiť na podujatia? Pýtajú sa pracovníci kultúry

Asociácia hudobných klubov Slovenska aktuálne spustila online prieskum, v ktorom sa pýta návštevníkov podujatí, či ich niečo odrádza od toho, aby si kúpili lístky na podujatia v predpredaji.

Niektorí skúsení promotéri totiž zaznamenali v posledných dňoch neštandardne nízky, niektoré dní aj nulový záujem o lístky na svoje podujatia v predpredaji. Netýka sa to všetkých akcií, ale vzhľadom na situáciu s COVID 19 sa vynárajú viaceré dohady, prečo to tak je. Organizátori sa preto rozhodli opýtať fanúšikov priamo.

Prostredníctvom Google formulára sa na adrese https://forms.gle/7Rma1XwjDJC1uwjk6 viete zapojiť do prieskumu a odpovedať, či vás niečo trápi v súvislosti s pripravovanými podujatiami, na ktoré by ste za normálnych okolností už mali zakúpené lístky.

“Nemáte istotu, či sa podujatie uskutoční alebo vám prekážajú opatrenia v súvislosti s COVID 19? , ” pýtajú sa pracovníci v kultúre, ktorí roky prinášajú kvalitné kultúrne zážitky, dobrý servis a neopakovateľnú atmosféru návštevníkom svojich podujatí. Svojou odpoveďou im tak pomôžete porozumieť aktuálnej situácii.

Samotný predpredaj lístkov je dôležitým signálom pre organizátorov akcií, aký je záujem o podujatie, ale zároveň dáva tušiť, či je možné napríklad pridať ďalší termín. Tieto údaje sú dôležité aj na to, aby organizátor vedel optimalizovať napríklad financie na kampaň, či dovoliť si kreatívnejšie riešenia, ktorými svoje podujatie ešte obohatí.

Opatrenia, ktoré boli prijaté v súvislosti s pandémiou COVID 19 zamedzili všetkým pracovníkom kultúry vykonávať svoju činnosť medzi prvými. Sú medzi nimi majitelia klubov, organizátori festivalov, technickí pracovníci, zvukári, osvetľovači, prenajímatelia pódiovej, ozvučovacej a svetelnej tech-niky, riggeri, stavitelia pódií, prenajímatelia plotov, zábran, hygienických zariadení, ľudia pracujúci na bráne, šatniari, pomocný staff v zákulisí a účinkujúci.

Všetci títo ľudia sa k svojej práci mohli čiastočne vrátiť pred niekoľkými týždňami, aj to so značnými obmedzeniami. Narozdiel od obchodných prevádzok, ktoré ponúkajú tovary a služby, si príprava podujatia vyžaduje dlhý čas na prípravu, či propagáciu. Samotná realizácia je otázkou posledných dvoch-troch dní. Zapojením sa do aktuálneho prieskumu im pomôžete porozumieť vzniknutej situácii.

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov otvorí 44 odberných miest na testovanie na COVID-19
AKTUALIZÁCIA 21.1.2021: Mesto Prešov má pripravený registračný systém, pomocou ktorého sa bude možné vopred objednať na antigénové testovanie v dňoch 23.1. a 24.1.2021. Registračný systém bude spustený v piatok 22.1.2021, kedy zverejníme aj postup s presnými inštrukciami ako sa objednať na testovanie.
Mesto Prešov počas víkendu otvorí desiatky odberných miest na antigénové testovanie
Mesto Prešov sa pripravuje na veľké víkendové testovanie na ochorenie COVID-19, ktoré bude súčasťou celoslovenského skríningového testovania. V dňoch 23. a 24.1.2021 bude dostupných niekoľko desiatok odberných miest zriadených mestom, kde sa bude testovať pomocou antigénových testov.
Mesto Prešov hľadá zdravotníkov do tímov na odberných miestach
AKTUALIZÁCIA 19.1.2021: Mesto Prešov vyjadruje srdečné poďakovanie všetkým, ktorí prejavili veľkú ochotu a záujem pomôcť ako zdravotnícki pracovníci, ktorí budú mať veľmi dôležitú úlohu počas víkendového testovania v Prešove v dňoch 23.1. a 24.1.2021.
Investície v meste Prešov 2020 - 2021
Prinášame Vám prehľad zrealizovaných investícií v meste Prešov v roku 2020 a plán investícií pre rok 2021.
Novým prednostom MsÚ v Prešove je Ferdinand Exner
Mestský úrad v Prešove má od začiatku roka 2021 nového prednostu. Stal sa ním Ing. Ferdinand Exner.
Mesto Prešov spustilo registračný systém, ktorý pomôže zrýchliť priebeh testovania
Mesto Prešov spúšťa registračný systém na antigénové testovanie, ktoré bude prebiehať v dňoch 23.1. a 24.1.2021 na 44 odberných miestach. Všetci záujemcovia sa môžu zaregistrovať na test vopred pomocou aplikácie TrustOne. Táto aplikácia umožňuje iba registráciu, nie rezerváciu konkrétneho termínu s časom.
Priebeh testovania v meste Prešov 23.1.2021
AKTUALIZÁCIA: Na odberných miestach zriadených mestom Prešov bolo 23.1.2021 v čase od 8:00 do 20:00 otestovaných 16 230 osôb, pričom 78 z nich malo test s pozitívnym výsledkom.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.