Štvrtok, 01. október 2020
Meniny má Arnold | zajtra Levoslav

3b PHbL: Titul opäť mimo Prešova

V práve skončenej, historicky najdlhšej sezóne (COVID-19) 3b Prešovskej Hokejbalovej lige sme spoznali meno nového majstra a žiaľ, aj po tretí krát v rade sa nielen pohár pre víťaza, ale prekrásny putovný pohár, sťahujú mimo ich rodné mesto, tentokrát do Trebišova k tamojším SENATOROM. Blahoželáme!

HBK SENATORS Trebišov - HOKEJBAL Prešov o.z. 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
Góly: J. Havrilčák 2, Habovčík, Pánik - Stanislav, Koma, Kochan
Brankári: Kudľak - Maruščák
Vylúčenia: 2:2
Využitá pr.hra: 1:1
Rozhodcovia: Hriško, Krivda
Diváci: 217
Konečný stav série: 3:2
Či boli vo finále najlepšie mužstvá 3b PHbL 2019/2020 alebo nie, nad tým nech si lámu hlavičky tí, ktorí sa tam nedostali a dodnes hľadajú chybu všade inde! Finálová séria priniesla výborné a hlavne, vzácne vyrovnané a do posledných chvíľ, napínavé zápasy, ktoré sa divákom museli jednoznačne páčiť. Dôkazom je aj vytvorenie nového diváckeho rekordu ligy (217, vôbec nie je zlé na mestskú amatérsku súťaž). V poslednom rozhodujúcom zápase mali výsledkovo počas celého zápasu navrch hráči Trebišova, keď viedli 1:0, 3:1 a ešte necelé štyri minúty pred koncom aj 3:2, keď prišlo vyrovnanie a diváci sa tešili na „čerešničku na torte“ v podobe predĺženia. No proti bola šťastena, či umenie, keď nahodená loptička od polovice ihriska trafila hokejku Jakuba Havrilčáka a ta zapadla presne do pravého horného rohu nešťastného brankára Maruščáka. Pri záverečnej hre bez brankára sa už domácemu Prešovu (v zápise, ako hosťujúce mužstvo), žiaľ aj napriek tlaku, nepodarilo vyrovnať a tak so záverečným zvukom klaksónu, mohla prepuknúť eufória nového Majstra 3b PHbL pre súťažný ročník 2019/2020 vo farbách HBK SENATORS Trebišov.

Matej Kudľak (HBK SENATORS Trebišov)

Matej Kudľak (HBK SENATORS Trebišov)
HBK SENATORS Trebišov ..... Víťaz 3b PHbL 2019-2020

HBK SENATORS Trebišov ..... Víťaz 3b PHbL 2019-2020
HOKEJBAL Prešov o.z. .... 2.miesto

HOKEJBAL Prešov o.z. .... 2.miesto
Spoločná finálová fotka

Spoločná finálová fotka
Prílohy
Individuálne štatistiky PLAY OFF
doc
49.5 kB
Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: Hokejbal z mapy športov v meste zatiaľ nevymizne!
Za dodržania všetkých mimoriadnych opatrení ÚVZ SR (COVID- 19), začala v novodobej ére písať svoju ôsmu kapitolu mužská 3b Prešovská Hokejbalová liga, ktorá sa aj v tomto súťažnom ročníku môže neoficiálne nazvať Východoslovenskou. Štartujú v nej totiž mužstvá od Trebišova, cez Košice, domáci Prešov, až po Bardejov. Žiaľ po minulej sezóne sa počet účastníkov znížil na sedem, keď mužstvo HMHK bauska Vranov nad Topľou postúpili do najvyššej hokejbalovej súťaže na Slovensku (SHbE) a naopak, druhé mužstvo z neďalekých Košíc WARRIORS rieši interné problémy. Žiaľ, ani sľubovaný príchod mužstiev z Popradu a Humenného sa nepodarilo zrealizovať, hlavne po logistickej stránke. Obhajcom majstrovského titulu je mužstvo HBK SENATORS Trebišov.
Ako prežil korona situáciu najväčší karate klub na Slovenku - Junior Prešov?
Ohľadom situácie v najväčšom karate klube v dobe obmedzení spojených s korona vírusom, sme sa porozprávali s trénerom karate klubu Junior Prešov, Ľubom Čiernikom.
EuroVelo 11 – Cyklotrasa pre všetkých
Výstavba medzinárodnej cyklotrasy EuroVelo 11, ktorá vedie naprieč celým Prešovským krajom každoročne napreduje. Aj v tomto roku pribudli nové úseky v katastri obcí Veľký Šariš a Pečovská Nová Ves. Do roka by mali byť touto trasou prepojené aj tri mestá v Prešovskom kraji. Po dokončení úseku v Šarišských Michaľanoch sa cyklisti dostanú po cykloželeznici z Prešova cez Veľký Šariš až do Sabinova.
Na štart Prešovského cyklomaratónu sa po 6. raz postavia malí aj veľkí cyklisti
Obľúbené cyklistické podujatie sa uskutoční 5. septembra 2020. Vítaní sú všetci, ktorí chcú posilniť svoje zdravie a zašportovať si.
Tatran Prešov získal Slovenský pohár
Hádzanári Tatrana Prešov sa stali držiteľmi Slovenského pohára pre ročník 2019/20. Vo finálovom stretnutí turnaja Final 4 v Bardejove zvíťazili vysoko 29:12 (14:5) nad Považskou Bystricou, ktorej tak oplatili minuloročné víťazstvo zo vzájomného zápasu po kontroverznom sedmičkovom rozstrele.
3b CUP Prešov 2020 korisťou HBC ASSASSINS Prešov
Za dodržania prísnych bezpečnostných nariadení ÚVZ SR, sa počas uplynulého víkendu konal už 6.ročník obľúbeného hokejbalového turnaja 3b CUP Prešov 2020, ktorý je vlastne predprípravou pred novým súťažným ročníkom 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy, ktorá po svojom obnovenom zrode odštartuje už 13.septembra 2020, svojou v poradí ôsmou sezónou.
Prešov Half Marathon 2020 sa uskutoční za prísnych hygienických opatrení
Prešov Half Marathon 2020 sa tento rok uskutoční v obmedzenom režime. Pre bezpečnosť športovcov i divákov je rozdelený na 3 menšie podujatia.
Inzercia
Iné: Ponúkam
Iné: Ponúkam
Výučba/doučovanie angličtiny

Som učiteľka angličtiny a ponúkam vyučovanie/doučovanie žiakov aj dospelých (s fakturáciou).V centre môjho záujmu študent a jeho vzdelávacie potreby. Možnosť realizácie hodín cez Skype, Zoom, g-mail video-hovor. O obsahovom zameraní, frekvencii hodín, vašich očakávaniach a špeciálnych požiadavkách sa dohodneme na úvodnej hodine. Bližšie informácie o bohatých profesionálnych skúsenostiach poskytnem e-mailom.Cena: 7 EUR bez DPH/45 min.

0940797934 | | cena: 7,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.