Nedeľa, 20. september 2020
Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava | zajtra Matúš

V Prešove opäť štartuje týždeň dobrých skutkov

V Prešove sa v dňoch od 16. do 22. septembra 2020 môžete opäť zapojiť do Týždňa dobrovoľníctva. Vítaní sú všetci, ktorí chcú pomôcť.

Týždeň dobrovoľníctva sa bude konať v dňoch 16. - 22. 9. 2020 v Prešove. Vítaní sú nielen tí, ktorí už majú skúsenosti s dobrovoľníckou činnosťou, ale aj začiatočníci a tiež všetci tí, ktorí nad zapojením sa zatiaľ iba uvažujú. Týždeň dobrovoľníctva je výbornou príležitosťou vyskúšať si, aké je to byť dobrovoľníkom.

Dobrovoľníkov v súčasnosti potrebuje viac ako 20 organizácií v mestách Prešov, Bardejov, Levoča, Humenné, Hanušovce Nad Topľou či Svidník. Ide o pomoc s rôznorodými činnosťami - skrášľovaním exteriéru či interiéru, športovými aktivitami pre seniorov a deti, fotografovaním, s pomocou pri inštalácii senzomotorického chodníka, výrobou spoločenských hier, vedením kreatívneho krúžku, doučovaním detí, čítaním s hendikepovanými ľuďmi a množstvom ďalších aktivít.

Všetky možnosti nájdu záujemcovia na stránkach Prešovského dobrovoľníckeho centra, o.z. , s ktorým mesto Prešov intenzívne spolupracuje, alebo na webovom portáli www.tyzdendobrovolnictva.sk .

Stačí si len vybrať niektoré zo zaujímavých ponúknutých činností a prísť. Organizátorom podujatia Týždeň dobrovoľníctva v Prešove je Prešovské dobrovoľnícke centrum - o.z. , Ul. Veselá č. 1, 08001 Prešov.

Kontakty:
tel. : 0910 542 333
web: www.dobrovolnictvopo.sk
FB: https://www.facebook.com/dobrovolnictvoPO/

Mohlo by Vás zaujímať
V Prešove sa začína jesenné upratovanie
Od 17. septembra 2020 sa v Prešove bude upratovať vo veľkom. Pozrite si už teraz harmonogram pristavenia VOK-ov a pripravte sa na jarné upratovanie.
FOTO: DAMA Fest
Ako každý rok, tak aj tento sa uskutočnil Festival SZUŠ DAMA, kde žiaci aj učitelia predstavili to, čo sa naučili.
Mesto Prešov podpísalo zmluvu s dodávateľom parkovacieho softvéru
Mesto Prešov podpísalo zmluvu s firmou OCP s.r.o. , na realizáciu informačného systému automatizovanej regulácie parkovania. Cieľom je vytvorenie centrálneho systému evidencie vozidiel, ktorý od januára 2021 umožní kontrolu platieb za parkovné.
V Prešove sme si pripomenuli 76. výročie Slovenského národného povstania
Pri pamätníkoch v Južnom parku a na Konštantínovej ulici sme si pripomenuli pamiatku obetí SNP. Ani po 76 rokoch tak nezabúdame na tých, ktorí padli v boji za našu slobodu.
Mesto Prešov sa v septembri zapojí do súťaže Do práce na bicykli
Mesto Prešov sa aj tento rok zapojí do národnej kampane Do práce na bicykli. Celoslovenská súťaž potrvá od 1. do 30. septembra 2020.
Vyhlásenie mesta Prešov k úhrade záväzkov voči spoločnosti Matijka, s.r.o
Mesto Prešov vyplatilo spoločnosti Matijka s.r.o. za vykonané záchranné práce po výbuchu plynu na Mukačevskej ulici sumu len do výšky stanovenej v znaleckom posudku z Ústavu súdneho inžinierstva Žilinskej univerzity v Žiline. Zvyšnú vyfakturovanú čiastku radnica naďalej považuje za nedôvodnú.
Mesto Prešov zaplatilo firme Matijka s.r.o. za vykonané záchranné práce
Mesto Prešov pristúpilo k úhrade oprávnených nákladov spojených so záchrannými prácami vykonanými po výbuchu plynu na Mukačevskej ulici v Prešove. Faktúry od spoločnosti Matijka s.r.o. radnica preplatila do výšky uznanej v znaleckom posudku z Ústavu súdneho inžinierstva Žilinskej univerzity v Žiline.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.