Nedeľa, 25. október 2020
Meniny má Aurel | zajtra Demeter

Prešovskí Panteri využili poslednú možnosť súťažiť. Z Lučenca si odnášajú 18 titulov majstrov Slovenska.

Napriek tomu, že situácia okolo nového koronavírusu rušila športovcom plány, prešovskí Panteri dostali možnosť predviesť svoju formu z letnej prípravy na Majstrovstvách Slovenska.

Do Lučenca vycestovala početná skupinka 15 fighterov s cieľom získať čo najviac cenných trofejí. Prvé víťazstvo Prešovčanov zariadil Adam Timko, ktorý tak odštartoval cestu za dvoma titulmi majstra Slovenska v kategóriách Kick Light a Light Contact do 37kg. Na konto pridal aj bronz v Point Fighting do 42kg. Dva triumfy pridali z chlapcov aj Martin Gurka v Kick Light a Lick Contact do 32kg a Denis Šoltis v rovnakých disciplínach do 63kg. Darilo sa aj Tomášovi Mašlejovi, ktorý získal striebro v Kick Light do 79kg a Matúšovi Prokopovi, ktorý vybojoval tretie miesto v Light Contacte a Kick Lighte do 74kg.

Nestratili sa však ani ženy, medzi ktorými zahviezdila najmä Viktória Kažiková. Tá nedala súperkám šancu ani v jednej z piatich disciplín (KL, K1 a LK do 60kg, K1 do 60kg a LK do 65kg akademici) a pripísala si 5 majstrovských titulov. Tri víťazstvá si vybojovala Lucia Fecková, a to v kategóriách Kick Light a Light Contact a Kick Light akademici, všetko do 55kg. Dva triumfy pridali Barbora Bajusová v Kick Light a Light Contact do 50kg a Miroslava Potocká v rovnakých disciplínach avšak +55kg. Obe si pripísali ešte po jednom bronze v Point Fighting +42kg.

Až v šiestich disciplínach sa predstavila Stela Levická a zakaždým z toho bola medaila. Striebro vybojovala hneď 5x (K1 a LK do 48kg, LC do 50kg, FC do 52kg a KL akd do 50kg) a raz bronz (KL do 50kg). Nestratila sa ani Nina Podracká, ktorá si z kategórií Light Contact a Kick Light +55kg odniesla bronzy a z Point Fighting +42kg striebro.

Súťažnú premiéru si odkrútili Janka Horizralová, Danka Madzikova, Sophia Kanova a Martina Badidová. Prvá menovaná zaknihovala dva tituly vicemajsterky republiky v Kick Light a Light Contact do 50kg. Danka a Sophia si obe vybojovali dva bronzy v Kick Light a Light Contact do 46kg. Maťka si z prvého turnaju medailu síce neodniesla, no jej pôsobenie zdobil bojovný výkon na ktorý môže byť hrdá.

V konkurencii 467 fighterov z 31 klubov tak prešovskí Panteri získali 38 medailí, z toho 18 zlatých, 9 strieborných a 11 bronzových.

Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: Favoriti bez straty bodu!
Za dodržania najprísnejších platných opatrení ÚVZ SR pokračovali hokejbalisti zápasmi 3. a 4. kola. Rozhodnutím organizátora 3b PHbL sa však všetky zápasy 3b Prešovskej Hokejbalovej Ligy, až do odvolania budú hrať bez divákov.
Bajkalská ulica bude od 5. októbra čiastočne uzavretá
Bajkalská ulica bude v termíne od 5. do 16. októbra 2020 čiastočne uzavretá. Dôvodom je uloženie tepelnej prípojky pre nájomné bytové domy.
Prešovskí volejbalisti v bitke o východ zdolali Košice 3:1. Úspešný debut Kardoša
Volejbalisti VK MIRAD UNIPO Prešov zaznamenali úspešný vstup do extraligovej sezóny 2020/21. V jedinom sobotňajšom zápase 2. kola vyhrali zverenci Mareka Kardoša vo východniarskom derby nad VK KDS Šport Košice 3:1. Kardoš tak zaznamenal víťazný debut na lavičke Šarišanov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Iné: Ponúkam
Iné: Ponúkam
Výučba/doučovanie angličtiny

Som učiteľka angličtiny a ponúkam vyučovanie/doučovanie žiakov aj dospelých (s fakturáciou).V centre môjho záujmu študent a jeho vzdelávacie potreby. Možnosť realizácie hodín cez Skype, Zoom, g-mail video-hovor. O obsahovom zameraní, frekvencii hodín, vašich očakávaniach a špeciálnych požiadavkách sa dohodneme na úvodnej hodine. Bližšie informácie o bohatých profesionálnych skúsenostiach poskytnem e-mailom.Cena: 7 EUR bez DPH/45 min.

0940797934 | | cena: 7,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.