Štvrtok, 21. január 2021
Meniny má Vincent | zajtra Zora

Žiaci ZŠ Šrobárova v Prešove sa budú dva dni učiť z domu

AKTUALIZÁCIA 12.10.2020: ZŠ Šrobárova 20 v Prešove zostáva naďalej zatvorená. Dôvodom sú pozitívne testy na ochorenie COVID-19 u jedného žiaka a jedného pedagóga. RÚVZ Prešov vydal rozhodnutie o zákaze prevádzky školy, ktorý potrvá až do doby negativity dotknutých osôb. Vyučovací proces bude pokračovať online – dištančnou formou cez Edupage.

8.10.2020
Vyučovanie na ZŠ Šrobárova v Prešove bude 9.10. a 12.10.2020 prebiehať online – dištančnou formou cez Edupage. Dôvodom je výskyt ochorenia COVID-19.

Základná škola Šrobárova v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Prešov, vyhlásila po konzultácii s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Prešove pre všetkých žiakov riaditeľské voľno na 9. a 12. októbra 2020. Dôvodom je výskyt ochorenia COVID-19, ktoré bolo potvrdené u trénera hokejovej akadémie, ktorú navštevujú niektorí žiaci tejto školy. Počas uvedených dvoch dní bude vyučovací proces pre žiakov zabezpečený online – dištančnou formou cez Edupade.

Výnimkou je jedna trieda druhého stupňa, v ktorej mal pozitívny test na ochorenie COVID-19 priamo jeden zo žiakov. Všetci jeho spolužiaci preto musia zostať v povinnej karanténe do 17.10.2020. Vzdelávať sa budú taktiež dištančnou formou. V domácej izolácii je aj 12 učiteľov z tejto školy.

Mohlo by Vás zaujímať
V Logickej olympiáde budú súťažiť takmer dve tisícky nadaných detí
Začína sa celoslovenská súťaž určená nadaným žiakom základných škôl a osemročných gymnázií z celého Slovenska.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.