Piatok, 27. november 2020
Meniny má Milan | zajtra Henrieta

Mesto Prešov na týždeň zatvorilo klientske centrum aj Matričný úrad

Mestský úrad v Prešove bude dočasne fungovať v obmedzenom režime. Klientske centrum a Matričný úrad sú pre verejnosť kompletne uzavreté počas celého týždňa.

Mesto Prešov ešte v piatok 16.10.2020 zatvorilo pre verejnosť všetky pracoviská mestského úradu. Klientske centrum a Matričný úrad na Jarkovej č. 26 zostanú zatvorené minimálne do 23.10.2020. Dôvodom sú pozitívne testy na ochorenie COVID-19, ktoré sa potvrdilo u piatich pracovníkov. Ďalších 14 zamestnancov nateraz zostáva v domácej karanténe.

Ostatné pracoviská mestského úradu momentálne fungujú v obmedzenom režime. Hlavná pokladňa bude od 20.10.2020 dočasne presunutá do priestorov podateľne v budove mestského úradu na Hlavnej ulici č. 73. Vstup do podateľne a pokladne bude koordinovať poverený zamestnanec mestského úradu, pričom občania budú môcť vchádzať len po jednom. Všetkým obyvateľom však odporúčame, aby v prípade platieb daní a miestnych poplatkov uprednostnili online formu úhrady, prostredníctvom internet bankingu.

V obmedzenom režime bude fungovať aj Stavebný úrad. Účastníci plánovaných konaní budú môcť prichádzať do budovy iba cez zadný vchod budovy na Jarkovej č. 24, kde ich vo vestibule vyzdvihne poverený pracovník Stavebného úradu.

Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme a žiadame všetkých obyvateľov, aby s ostatnými požiadavkami počkali do času, kým bude znovu otvorené klientske centrum a Matričný úrad, nakoľko v danej situácii nedokážeme zabezpečiť ich chod. Bezpečnosť našich zamestnancov, a taktiež všetkých Prešovčanov, ktorí navštevujú mestský úrad je pre nás prvoradá. O znovuotvorení klientskeho centra a Matričného úradu Vás budeme vopred informovať.

V prípade neodkladných záležitostí môžu obyvatelia kontaktovať pracovníčku Klientskeho centra mailom na adrese: katarina.gernathova@presov.sk alebo na telefónnom čísle: 0908 402 669. Pracovníčku Matričného úradu je možné kontaktovať mailom na adrese: anna.komanicka@presov.sk alebo na telefónnom čísle: 0903 156 622.

Mohlo by Vás zaujímať
AKTUALIZÁCIA: Priebeh 2. kola celoplošného testovania v Prešove
AKTUALIZÁCIA 9.11.2020: 2. kolo celoplošného testovania v meste Prešov prebiehalo v rámci 66 odberných miest 7.11.2020 a 8.11.2020. Počas týchto dvoch dní bolo v Prešove otestovaných 44 309 ľudí, pričom 188 z nich vyšiel test s pozitívnym výsledkom.
Informácie k celoplošnému testovaniu v meste Prešov
Vážení občania, ochorenie COVID-19 sa naďalej nebezpečne šíri a naším poslaním je chrániť Vaše zdravie. Mesto Prešov sa preto zapája do celoplošného testovania, ktoré schválil Ústredný krízový štáb SR. Prosíme Vás o ohľaduplnosť a trpezlivosť. V týchto chvíľach je dôležité, aby sme vzájomne spolupracovali a snažili sa spoločnými silami zvládnuť celoplošné testovanie v našom meste najlepšie, ako to bude možné.
FOTO: Pokojný priebeh testovania vo Fakultnej nemocnici v Prešove
Príbuzní zamestnancov prešovskej nemocnice sa testujú v jej areáli.
Víkendové testovanie na COVID-19 v meste Prešov je ohrozené
Mesto Prešov sa už od minulého týždňa intenzívne pripravuje na celoplošné testovanie. Do organizácie boli zapojené desiatky zamestnancov, no bez dostatočného počtu kvalifikovaných zdravotníkov sa však nezvládnu otestovať všetci ľudia.
FOTO: Druhý deň testovania
Prinášame Vám zopár záberov z nedele.
Druhé kolo celoplošného testovania v Prešove
V meste Prešov bude od 7.11.2020 do 8.11.2020 prebiehať druhé kolo celoplošného testovania na ochorenie COVID-19. Odporúča sa, aby ste sa zúčastnili na oboch kolách testovania.
Priebeh celoplošného testovania v Prešove
AKTUALIZÁCIA:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
2-izb. byty v novostavbe

Ponúkame na predaj 2-izb. byty s terasou a malou záhradkou, alebo balkónom v rozostavanom bytovom dome na Novej Dúbrave neďaleko centra Prešova. Byty s modernou dispozíciou majú 53/60m2 s južnou orientáciou.

0949772893 | | cena: 116.958,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.