Piatok, 03. február 2023
Meniny má Blažej | zajtra Veronika

Nákladné vozidlo poškodilo stojan na čerpacej stanici

Zamestnanej čerpacej stanice na diaľnici D1 v smere Prešov- Poprad v sobotu (28.11.2020) podvečer oznámil na linku 158 poškodenie jedného zo stojanov.

Policajná hliadka po príchode na miesto zistila, že 36 ročný Poliak, ako vodič viedol nákladné motorové vozidlo s návesom, pričom počas prejazdu čerpacou stanicou pri parkovaní sa nevenoval plne vedeniu vozidla a zadnou časťou návesu zachytil tankovací stojan.

Vodič stojan poškodil, no pokojne s nákladným vozidlom prešiel ďalej a vozidlo odstavil. Vodič bol na mieste podrobený kontrole ako aj dychovej skúške, ktorej výsledok bol pozitívny. Dosiahol hodnotu 0,77 mg/l vydychovaného vzduchu.

Tento poľský vodič si dovolil jazdiť na nákladnom motorovom vozidle s prevádzkovou hmotnosťou 8.600 kg a s prívesom s prevádzkovou hmotnosťou 6.751 kg pod vplyvom alkoholu! Svojím nezodpovedným konaním mohol ohroziť život, alebo zdravie seba alebo aj ostatných účastníkov cestnej premávky. Vodič bol na mieste zadržaný a bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove v prípade začal trestné stíhanie vo veci prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia spúšťa dopravno-bezpečnostnú akciu s názvom "Reflex"
V termíne od 01.02.2023 do 28.02.2023 budú prebiehať celoslovenské dopravno-bezpečnostné opatrenia aj na teritóriu Prešovského kraja
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
1. izbový byt na sídlisku III.

Dám do dlhodobého prenájmu kompletne zariadený veľký (41m²) jednoizbový byt na Sídlisku III. Voľný ihneď. Max 2 osoby. V cene internet a energie

+421905743031 | cena: 400,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK