Pondelok, 18. január 2021
Meniny má Bohdana | zajtra Drahomíra, Mário

Vytrhnutá časť rampy, polícia vyzýva svedkov aby sa prihlásili

Na linku 158 bolo v stredu (16.12.2020) oznámené poškodenie rampy na prístupovej ceste vedúcej k objektu Študentského domova a jedálne v Prešove, na Ul. 17. Novembra.

Následným preverovaním bolo zistené, že k poškodeniu došlo v dobe od 30.11.2020 do 05.12.2020. Páchateľ poškodil v poradí druhé teleso rampy osadenej na kovovom podstavci na vstupe a to tak, že vyhol teleso rampy v časti jej ukotvenia. Prešovskej univerzite vznikla škoda vo výške 360, -Eur. Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Prešov – Juh v prípade začal trestné stíhanie vo veci prečin poškodzovanie cudzej veci.

Polícia žiada prípadných svedkov tejto udalosti aby akékoľvek informácie k nej ohlásili na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na známom telefónnom čísle 158. Prešovčania vidia, že areál univerzity je zo dňa na deň krajší, nakoľko prebieha jeho rozsiahla obnova a takéto správanie tu nemá miesto.

Mohlo by Vás zaujímať
Výzva pre verejnosť – dopravná nehoda dňa 28.06.2020 v Prešove
Dňa 28.06.2020 krátko pred 11-tou došlo na chodníku pred budovou Lesy Prešov, na Ul. Obrancov mieru, v Prešove, k dopravnej nehode.
Výzva pre verejnosť – dopravná nehoda dňa 14.12.2020 v Prešove
Dňa 14.12.2020 krátko po 16-tej hodine došlo v Prešove na križovatke Ul. Vajanského a Ul. Konštantínova k zrážke neznámeho motorového vozidla s osobným motorovým vozidlom zn. Škoda Octavia, ktorého vodičom bol 35 ročný muž z okresu Humenné.
Mestská polícia Prešov upozorňuje na bezpečnosť pri používaní zábavnej pyrotechniky
Oslava nového roka môže byť zábavou, no pri nesprávnom zaobchádzaní s pyrotechnikou sa môže v niektorých prípadoch zmeniť aj na boj o život. Mestská polícia Prešov preto apeluje na občanov, aby boli pri manipulácii s ohňostrojmi a petardami obzvlášť opatrní.
Kežmarskí policajti odhalili nebezpečného vodiča
Kežmarskí policajti odhalili nebezpečného vodiča, ktorý len nedávno spôsobil 2 nehody, pričom z miesta nehôd ušiel. 32 ročný vodič bol opätovne zastavený, bol pod vplyvom alkoholu a situáciu sa snažil vyriešiť podplatením policajtov!
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.