PIS: aktuálne informácie o meste, radnici a spoločenských, kultúrnych a športových akciach v regióne

https://pis.sk/clanok/19409/vyzva_pre_verejnost__dopravna_nehoda_dna_14-12-2020__v_presove.html

Výzva pre verejnosť – dopravná nehoda dňa 14.12.2020 v Prešove

Dňa 14.12.2020 krátko po 16-tej hodine došlo v Prešove na križovatke Ul. Vajanského a Ul. Konštantínova k zrážke neznámeho motorového vozidla s osobným motorovým vozidlom zn. Škoda Octavia, ktorého vodičom bol 35 ročný muž z okresu Humenné.

Doposiaľ neznámy vodič nerešpektoval dopravnú značku Daj prednosť v jazde! a vošiel na hlavnú cestu, pričom s vozidlom narazil do osobného motorového vozidla zn. Škoda Octavia. Po zrážke si neznámy vodič nesplnil povinnosti účastníka dopravnej nehody a z miesta nehody odišiel! Z doposiaľ zistených informácií predpokladáme, že išlo o osobné motorové vozidlo zn. RENAULT Thalia, striebornej farby. Vodič po zrážke pokračoval v smere na Vranov nad Topľou a mal poškodenú prednú časť vozidla.

Z dôvodu objektívneho prešetrenia okolnosti tejto dopravnej nehody žiadame okoloidúcich vodičov i chodcov, ktorí sa v tom čase nachádzali na uvedenom mieste nehody a mohli by poskytnúť informácie o nej aby sa prihlásili na tel. č. 0961 803516 alebo na tel. č. 158. Občania tak môžu urobiť aj osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na našej facebokovej stránke Policajného zboru.

 
4.1.2021 | Autor: Jana Ligdayová | Polícia a záchranné zložky | čítané: 685 krát