Piatok, 01. júl 2022
Meniny má Diana | zajtra Berta

Lúpež v podchode

V podchode medzi autobusovou stanicou a železničnou stanicou v Prešove došlo v nedeľu (07.03.2021) v nočných hodinách k lúpežnému prepadnutiu. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove začal v prípade trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže.

Páchateľ pristúpil k 53 ročnej žene, ktorá sedela na zemi a chcel jej vziať cestovný kufor aj s vecami osobnej potreby. Žena sa chcela postaviť a brániť si svoje veci, no páchateľ do nej kopol v dôsledku čoho spadla na zem. Páchateľ túto situáciu využil, zmocnil sa jej kufra a utekal preč. Keď vychádzal z podchodu, bol zastavený hliadkou Mestskej polície Prešov, ktorá útočníka zadržala. Napadnutá žena utrpela pomliaždenie hlavy i pravého stehna. Policajná hliadka muža obmedzila na osobnej slobode a umiestnila do cely policajného zaistenia.

Na základe získanej dôkaznej situácie prešovský okresný vyšetrovateľ vzniesol obvinenie 26 ročnému mužovi z obce Chminianske Jakubovany za zločin lúpeže. Ak sa obvinenému vina preukáže, hrozí mu trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

Mohlo by Vás zaujímať
Mladá vodička opitá narazila do stĺpu elektrického vedenia na Šafárikovej ulici v Prešove
Polícia neustále zaznamenáva prípady vodičov, ktorí neváhali a sadli si za volant pod vplyvom alkoholu. Ide o ľudí, ktorí svojím nezodpovedným správaním ohrozujú svoj život a zdravie ako aj životy ostatných účastníkov cestnej premávky
"Okradnuté“ masážne kreslá v Prešove
Včera (06.06.2022) popoludní na linku 158 40 ročný Popradčan oznámil, že došlo ku krádeži, v jednom z obchodných domov na Ul. Vihorlatskej, v Prešove.
Pomaľovaná zámková dlažba pred Prešovskou univerzitou
Včera (28.06.2022) bolo na políciu oznámené, že došlo k poškodeniu zámkovej dlažby v Prešove, pred Areálom VŠA Prešovskej univerzity, na Ul. 17. Novembra.
Hasiči upozorňujú na zvýšené riziko požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove vyhlásilo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov, a to od 20.6.2022, od 10:00 hod. , až do odvolania.
Poškodených 7 motorových vozidiel
Na linku 158 bolo včera (29.06.2022) dopoludnia oznámené, že došlo k poškodeniu niekoľkých osobných motorových vozidiel, zaparkovaných na Ul. Tarasa Ševčenka, v Prešove.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK