Štvrtok, 07. júl 2022
Meniny má Oliver | zajtra Ivan

Spadol pri orezávaní stromov a vážne sa zranil

Včera (09.03.2021) ráno z linky 155 bolo na Operačné stredisko v Prešov oznámené, že došlo k úrazu 30 ročného muža pri orezávaní stromov. Stalo sa to v Prešove na Ul. Ďumbierskej.

Pri orezávaní konárov brezy došlo k ublíženiu na zdraví zamestnanca firmy, ktorý stál na rebríku a z doposiaľ nezistenej príčiny z neho spadol. Muž utrpel ťažké poranenie hlavy a mozgu, ako aj ďalšie vážne zranenia. Polícia preveruje všetky okolnosti, v prípade bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví. Prípadom sa zaoberá Obvodné oddelenie Policajného zboru Prešov – Juh.

Mohlo by Vás zaujímať
Mladá vodička opitá narazila do stĺpu elektrického vedenia na Šafárikovej ulici v Prešove
Polícia neustále zaznamenáva prípady vodičov, ktorí neváhali a sadli si za volant pod vplyvom alkoholu. Ide o ľudí, ktorí svojím nezodpovedným správaním ohrozujú svoj život a zdravie ako aj životy ostatných účastníkov cestnej premávky
Prešovčanka na Sládkovičovej ulici nafúkala takmer 3 pomile
Prešovčanka vo veku 41 rokov bola obvinená z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.
Pomaľovaná zámková dlažba pred Prešovskou univerzitou
Včera (28.06.2022) bolo na políciu oznámené, že došlo k poškodeniu zámkovej dlažby v Prešove, pred Areálom VŠA Prešovskej univerzity, na Ul. 17. Novembra.
Poškodených 7 motorových vozidiel
Na linku 158 bolo včera (29.06.2022) dopoludnia oznámené, že došlo k poškodeniu niekoľkých osobných motorových vozidiel, zaparkovaných na Ul. Tarasa Ševčenka, v Prešove.
Hasiči upozorňujú na zvýšené riziko požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove vyhlásilo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov, a to od 20.6.2022, od 10:00 hod. , až do odvolania.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK