Utorok, 20. apríl 2021
Meniny má Marcel | zajtra Ervín

Za/ži dobrodružstvo na Hornom Zemplíne

Jarná kampaň Za/ži dobrodružstvo na Hornom Zemplíne, ktorú sme spustili 19. marca, je hlavne o spoznávaní menej známych lokalít tohto nádherného územia, ale aj o pobyte v prírode, pretože človek potrebuje po zime nabrať novú energiu.

Zaži dobrodružstvo na Hornom Zemplíne
Zaži dobrodružstvo na Hornom Zemplíne

Princíp kampane spočíva v tom, že jej účastník musí navštíviť minimálne štyri z desiatich vybraných lokalít a odfotiť sa tam pri drevenom pointe alebo nálepke. Následne si môže zájsť po odmenu v podobe pexesa, pera a mapy či viacúčelovej šatky na tri vybrané miesta, kde sa týmito fotografiami musí preukázať. Počet cien, ktoré sú určené pre všetky vekové kategórie, je limitovaný, avšak aj po ich vyčerpaní je možné zapojiť sa do záverečného žrebovania o zaujímavé ceny, ktoré nám venovali naši partneri. Budú to napr. pobyty i drobné merkantily, ako sú hrnčeky, šiltovky, knihy, tričká či dokonca remeselnícky kurz. Stačí len na mieste, kde si účastník kampane vyberie odmenu, vyplniť registračný formulár. Do záverečného žrebovania sa môžu zapojiť iba osoby staršie ako 18 rokov.

Body záujmu sme vyberali zámerne tak, aby boli rovnomerne rozdelené do všetkých okresov Horného Zemplína. Chceli sme sa tak prispôsobiť aktuálnym protiepidemiologickým opatreniam. Kampaň potrvá až do konca júna 2021. Odmeny si možno vybrať na troch miestach: Správa Chránenej krajinnej oblasti Východné Karpaty v Medzilaborciach, Turistické informačné centrum v Humennom a kancelária OOCR HZ a HŠ v Malej Domaši.
Pri plánovaní tejto kampane sme sa stretli s množstvom pozitívnych ohlasov, čo nás veľmi teší. S osádzaním jednotlivých pointov nám pomohli viaceré subjekty: mesto Stropkov, obce Habura, Jasenov, Runina, Vladiča, Lesy SR, š.p. , Pro futuro hradu Čičva, Správa Národného parku Poloniny a TK Vertepy Medzilaborce. Opäť sme sa presvedčili, že spájať sa pre dobrú vec má zmysel. Veríme, že sa kampaňou podarí zviditeľniť aj také miesta, o ktorých sa možno veľa nerozpráva, ale za to sú neodmysliteľnou súčasťou Horného Zemplína.

Aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.
Viac informácií nájdete na www.hornyzemplin.sk v časti Tipy na tripy.

Mohlo by Vás zaujímať
Menej známe pohoria v okolí Svidníka čakajú na objavenie masovým turizmom
Počas zákazov vychádzania a obmedzení súvisiacich s koronavírusovou pandémiou sa presunulo ťažisko turistiky do jednodenných vychádzok do okolia svojho bydliska.
Menej známe pohoria v okolí Bardejova poskytujú jedinečné zážitky. Objavte Busov, Stebnícku Maguru, Kráľovú studňu, Cigeľku
Nielen notoricky známe Vysoké a Nízke Tatry, či Veľká a Malá Fatra, ale aj menšie pohoria na severovýchode Slovenska sa pýšia zachovanou prírodou, chránenými živočíchmi a rastlinami, či dych vyrážajúcimi výhľadmi zo siete obnovených rozhľadní.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.