Štvrtok, 09. február 2023
Meniny má Zdenko | zajtra Gabriela

Ekopark v Prešove otvára svoje brány pre návštevníkov

Ekopark Holá Hora na Botanickej ulici v Prešove otvára svoje brány pre návštevníkov už v sobotu 1. mája 2021. Pri návšteve je však potrebné naďalej dodržiavať všetky protipandemické opatrenia.

Ekopark Holá Hora sa otvára pre verejnosť v sobotu 1. mája 2021 o 10.00 hod. Pri návšteve ekoparku je však potrebné dodržiavať všetky protipandemické opatrenia.

Vstup do ekoparku je možný len s negatívnym testom na ochorenie COVID-19 (to sa netýka výnimiek schválených vládou SR). Návštevníci musia dodržiavať medzi sebou rozostupy a musia mať prekryté horné dýchacie cesty ochranným rúškom v prípade, že nie sú od ostatných vzdialení aspoň 5 metrov.

V ekoparku budú otvorené aj toalety a k dispozícii bude aj dezinfekcia rúk.

Aktualizované informácie týkajúce sa otvorenia ekoparku môžu návštevníci nájsť na webovej stránke https://ekoparkpo.sk/ alebo na FB stránke Ekopark Holá Hora.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK