Utorok, 18. máj 2021
Meniny má Viola | zajtra Gertrúda

Ekopark v Prešove otvára svoje brány pre návštevníkov

Ekopark Holá Hora na Botanickej ulici v Prešove otvára svoje brány pre návštevníkov už v sobotu 1. mája 2021. Pri návšteve je však potrebné naďalej dodržiavať všetky protipandemické opatrenia.

Ekopark Holá Hora sa otvára pre verejnosť v sobotu 1. mája 2021 o 10.00 hod. Pri návšteve ekoparku je však potrebné dodržiavať všetky protipandemické opatrenia.

Vstup do ekoparku je možný len s negatívnym testom na ochorenie COVID-19 (to sa netýka výnimiek schválených vládou SR). Návštevníci musia dodržiavať medzi sebou rozostupy a musia mať prekryté horné dýchacie cesty ochranným rúškom v prípade, že nie sú od ostatných vzdialení aspoň 5 metrov.

V ekoparku budú otvorené aj toalety a k dispozícii bude aj dezinfekcia rúk.

Aktualizované informácie týkajúce sa otvorenia ekoparku môžu návštevníci nájsť na webovej stránke https://ekoparkpo.sk/ alebo na FB stránke Ekopark Holá Hora.

Mohlo by Vás zaujímať
Luxusný Hotel Alexander v Bardejovských Kúpeľoch znovu otvára brány
Po polročnej prestávke znovu otvorí vo štvrtok 20.mája 2021 svoje brány najluxusnejšie ubytovacie zariadenie v BARDEJOVSKÝCH KÚPEĽOCH, a.s. - štvorhviezdičkový kongresový hotel ALEXANDER****.
Veterán klub železníc vypraví svoje električky na trať počas víkendu
Návštevníci Vysokých Tatier ich budú môcť obdivovať od soboty 1. mája aj z električiek. Občianske združenie Veterán klub železníc Poprad v súvislosti s uvoľnením opatrení spúšťa turistickú sezónu. Podľa jeho výkonného riaditeľa Jána Sabaku, obdobie, kedy nejazdili, využili na opravu strojov a prípravu noviniek.
Stropkovský Park zvierat postupne mení zameranie, novinkou budú surikaty a ary
Po zimnej prestávke je od polovice apríla verejnosti sprístupnený stropkovský Park zvierat.
Od Dukly až po Svidník, všade sú stopy 1.a 2.svetovej vojny hodné návštevy
Nikde na Slovensku nie je toľko pamätníkov a pamätných miest na obe svetové vojny ako v okolí Dukly a Svidníka. Od poľských hraníc, až po mesto Svidník, všade sú udržiavané pomníky padlým, cintoríny, zákopy a opevnenia a v teréne rozmiestnená bojová technika.
Lokality v rámci OOCR „ŠARIŠ“- Bardejov nestratili atraktívnosť
Po drastickom výpadku turizmu počas druhej vlny koronavírusu a predovšetkým počas lock downu, začína koncom apríla 2021 opatrné oživovanie tohto odvetvia aj na severovýchode Slovenska.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.