Štvrtok, 24. jún 2021
Meniny má Ján | zajtra Tadeáš, Olívia

Prešovské škôlky sa tešia na deti aj počas letných prázdnin

Prešovské materské školy budú otvorené aj počas letných prázdnin. Rodičia si môžu už teraz pozrieť harmonogram ich prevádzky.

Počas mesiacov júl a august 2021 bude otvorených 19 materských škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Prešov, a to podľa harmonogramu od 1. júla do 31. augusta 2021.

Harmonogram prevádzok jednotlivých materských škôl je zverejnený aj na webových stránkach jednotlivých materských škôl.

MŠ Bratislavská bude z dôvodu prebiehajúcich stavebných prác v termíne od 01.07.20201 do 29.08.2021 zatvorená. Otvorená bude od 30.08.2021.

Počas letných mesiacov júl a august sa z dôvodu dodržiavania prísnych hygienických a epidemiologických opatrení upúšťa od možnosti výberu materskej školy v rôznych mestských častiach. Materské školy budú otvorené len pre deti, ktoré sú prijaté do danej materskej školy.

Platba za školné počas mesiacov júl a august bude realizovaná v súlade s platným VZN č. 4/2021 o výške príspevkov na čiastočnú úhradu nákladov v školách a školských zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Prešov, a to za jeden deň pobytu 10% z výšky mesačného príspevku, v súčasnosti je to suma 2 eur/deň.

Prílohy
Harmonogram prevádzky MS počas júl a august 2021
pdf
119 kB
Mohlo by Vás zaujímať
Nový pracovný zošit v angličtine pochádza z Prešova
V meste Prešov vytvorili nový pracovný zošit v angličtine. Hlavnou témou pracovného zošita je mesto Prešov a jeho kultúrne, historické či geografické zaujímavosti. Informuje o tom Oblastná organizácia cestovného ruchu Región Šariš.
PROFESOR HORÁK ZÍSKAL MIMORIADNU CENU KRIŠTÁĽOVÉHO KRÍDLA
Profesor Karol Horák, ktorý je dlhé roky neodmysliteľne spätý s Prešovskou univerzitou v Prešove (PU), sa stal laureátom mimoriadnej ceny 24. ročníka Krištáľového krídla za rok 2020. Ocenenie si prevzal na galavečere 20. júna 2021 v priestoroch historického Šimák Zámku Pezinok.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.