Sobota, 24. september 2022
Meniny má Ľuboš, Ľubor | zajtra Vladislav

Prešovskí Panteri si pred prázdninami stihli odbehnúť do Popradu kde zničili konkurenciu

Krátko pred prázdninami si prešovskí panteri odbehli do Popradu, kde zabojovali o tituly majstrov Slovenska. A ako to už tradične býva, boli úspešní.

1.jpg

Zostava 24 fighterov pozostávala zo skúsených matadorov, ktorí boli na ceste za obhajobou majstrovstva zo septembra minulého roka, ale aj množstvo nováčikov ktorí prvý raz okúsili zápasový tlak.

Ostrieľanejší zápasníci jasne ukázali svoju silu. Po dve zlaté medaily si zo šampionátu odnáša Lucia Fecková za Kick light a Light contact do 55kg, Viktoria Kažiková za K1 a Low Kick do 56kg, Miroslava Potocká za Kick Light a Light contact do 60kg, Daniel Paločko za Kick Light a Light contact do 52kg a Martin Gurka za Kick Light a Light contact do 37kg. Dlhých 11 hodín čakal Marek Karlík na svoj prvý zápas v K1 do 75kg a ešte dlhšie na Kick Light do 74kg. Čakať sa však vyplatilo. V oboch disciplínach ukončil svoj zápas už po pár sekundách a aj on si z MSR odnáša dve zlaté medaily. Znova tak potvrdil svoju pozíciu jedného z najlepších kickboxerov histórie Slovenska.

Zbierku najcennejších kovov doplnili Alexandra Nižniková v low Kick do 60kg a Denis Šoltis v Light contact do 63kg. Obaja pridali ešte striebro v Kick Light do 60, respektíve 63kg. Za panterov nastúpili aj taekwondisti Jakub Tomáš a Dominik Saviolli. Dvojica si uchmatla po zlatom kove, Tomáš v Light contact do 60kg, Saviolli v Point Fighting do 57kg. Prvý spomínaný pridal ešte bronz v otvorenej kategórii Point Fightingu.

Panterské štatistiky doplnili aj Stela Levická s dvoma striebrami z K1 do 48kg a Kick Light do 50kg, rovnako tak Soňa Molitoristová v Kick Light a Light contact do 55kg, Nina Podracká v Kick Light do 55kg, čo doplnila aj o bronz v Light contact v rovnakej váhovke. Posledné striebro pridal Rastislav Hric v kategórii Light contact do 63kg.

O bronzové medaily sa zas postarali Danka Madziková a Martina Badidová, obe v Kick Light a Light contact do 50kg, Janka Horizralová v Kick Light do 55kg, Sophia Kánová v Kick Light a Light contact do 46kg, Adam Timko v Kick Light a Light contact do 47kg, Tomáš Mašlej v Low kick do 87kg, Tamara Kucháriková v Kick Light do 53kg a Matúš Prokop v Kick Light a Light contact do 74kg.

Síce bez medaily, ale s množstvom skúseností sa s majstrovstvami rozlúčili nováčikovia Peter Anderko a Katarína Olejniková. Tí si túto súťaž síce užili, no už sa nevedia dočkať ďalšej, na ktorej sa o medaily pobijú znova, tentokrát určite úspešne.

Najbližšie majú prešovskí panteri naplánované letné tréningy doplnené o reprezentačné zrazy a sústredenia. Všetka snaha tých najsilnejších vyvrcholí na svetovom šampionáte seniorov v Taliansku, zvyšní zabojujú o ďalšie víťazstva v domácej lige.

2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
Mohlo by Vás zaujímať
Tatran Prešov je po desiatom kole na čele tabuľky II. ligy
Tatran Prešov natiahol svoju víťaznú šúru v lige už na 6 zápasov. V sobotňajšom zápase proti Slovan Bratislava B sa Tatran Prešov dostal na prvé miesto v tabuľke.
Začína sa rekonštrukcia cesty nad podchodom na Sekčovskej ulici
Komunikácia na Sekčovskej ulici, v časti nad podchodom, prejde kompletnou rekonštrukciou. Hlavná cesta na tejto ulici bude od 12.9.2022 čiastočne uzavretá a prejazdný bude len jeden jazdný pruh. Zároveň dôjde k dočasnej výluke trolejbusovej dopravy na celej ulici a k úprave trasy linky MHD č. 4. DPMP pre cestujúcich zabezpečí novú kyvadlovú linku č. 4A.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK