Piatok, 19. august 2022
Meniny má Lýdia | zajtra Anabela

HEX v Ľuboticiach pri Prešove aj s fanúšikmi na pódiu už tento piatok

Slovenská kapela HEX odohrá už tento piatok 16. júla v Ľuboticiach jediný letný koncert na východnom Slovensku. Východniari si užijú výber najväčších hitov kapely a na pódium sa dostanú aj samotní fanúšikovia.

HEX_21_2.jpg

Ľubotický festival u Suseda prinesie počas leta ešte deväť koncertných večerov. Ten najbližší bude patriť skupine HEX a jej najväčším hitovkám V piatok podvečer, Keď sme sami, Maťo a Linda, Vetroň alebo Nikdy nebolo lepšie. Naživo kapela tiež zahrá svoju úplne prvú pesničku, ktorú nahrala v štúdiu ešte v roku 1990, klasiku Madelaine.

HEX zatiaľ absolvovali päť letných koncertov v ustálenej zostave Šarkan (spev), Yxo (basgitara, vokály), Tybyke (bicie, vokály), Fefe (gitara, vokály) a Laci Tvrdý (gitara). Fanúšikov nielen z Prešova a okolia pozýva na vystúpenie Yxo Dohňanský. „Neskutočne sa tešíme na našich fanúšikov z východu. Už dávno sme u vás nehrali a tešíme sa hlavne preto, že nám veľa ľudí písalo, kedy sa ukážeme na východnom Slovensku. Každý jeden koncert je pre nás sviatkom a hlavne v tomto období, kedy sú nariadenia našej vlády naozaj chaotické.”

V piatok 16.júla si fanúšikovia užijú koncert v Ľuboticiach nielen pod pódiom, ale niektorých z nich pozve kapela priamo na pódium.

Organizátori návštevníkom pripomínajú, že na kultúrne hromadné podujatia nie je nutný žiaden test ani potvrdenie o očkovaní. Lístky sú k dispozícii v sieti predpredaj.sk

Mohlo by Vás zaujímať
Reštart turistiky sa na severovýchode Slovenska celkom vydaril. Návštevnosť ešte nedosahuje predpandemickú úroveň z roku 2019
Reštart turistickej sezóny sa na severovýchode Slovenska celkom vydaril. Návštevnosť ešte nedosahuje predpandemickú úroveň z roku 2019, ale zdá sa, že z najhoršieho sú už subjekty cestovného ruchu von. Sľubne sú navštevované všetky múzeálne expozitúry v Bardejove a v Bardejovských Kúpeľoch, ktoré patria pod Šarišské múzeum v Bardejove. Aj návštevnosť v samotných Bardejovských Kúpeľoch rastie, aj keď do úrovne posledného predpandemického roku 2019 ešte trochu chýba. Informuje o tom riaditeľ (OOCR) „ŠARIŠ“ – Bardejov Radomír Jančošek.
Folklórny súbor Solivarčan oslavuje 10. výročie
Umelecké teleso sídliace na Solivare tento rok oslavuje významné výročie. Už 10 rokov združuje talentovaných spevákov, tanečníkov a hudobníkov, ktorých okrem talentu spája aj veľká láska k folklóru.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK