Streda, 12. august 2020
Meniny má Darina | zajtra Ľubomír

Kurz o technológiách

Regionálne poradenské a informačné centrum uskutoční v septembri vzdelávacie kurzy na tému Biomasa, solárna energia, ekodomy.

Cieľom kurzu je poskytovať zásadné impulzy pre udržateľný rozvoj v oblasti obnoviteľných zdrojov energie. Dlhodobým cieľom je ďalšie rozširovanie využitia technológií obnoviteľných zdrojov energie a vytváranie zamestnanosti v sektore pre vysoko kvalifikovanú pracovnú silu. Kurz sa uskutoční v dňoch 11. – 29. septembra v priestoroch RPIC na Reimanovej 9 v Prešove. Pre záujemcov je k dispozícií poradenstvo a konzultácie s expertmi z FVT TUKE vo vyhradených termínoch v priestoroch. Podrobnejšie informácie o jednotlivých kurzoch, termínoch a možnostiach registrácie nájdete na stránke: http://www.rpicpo.sk/index.php?clanok=1448

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.