Pondelok, 20. január 2020
Meniny má Dalibor | zajtra Vincent

Kurz o technológiách

Regionálne poradenské a informačné centrum uskutoční v septembri vzdelávacie kurzy na tému Biomasa, solárna energia, ekodomy.

Cieľom kurzu je poskytovať zásadné impulzy pre udržateľný rozvoj v oblasti obnoviteľných zdrojov energie. Dlhodobým cieľom je ďalšie rozširovanie využitia technológií obnoviteľných zdrojov energie a vytváranie zamestnanosti v sektore pre vysoko kvalifikovanú pracovnú silu. Kurz sa uskutoční v dňoch 11. – 29. septembra v priestoroch RPIC na Reimanovej 9 v Prešove. Pre záujemcov je k dispozícií poradenstvo a konzultácie s expertmi z FVT TUKE vo vyhradených termínoch v priestoroch. Podrobnejšie informácie o jednotlivých kurzoch, termínoch a možnostiach registrácie nájdete na stránke: http://www.rpicpo.sk/index.php?clanok=1448

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.