Piatok, 24. september 2021
Meniny má Ľuboš, Ľubor | zajtra Vladislav

ABC Centrum voľného času v Prešove ponúka v novom školskom roku 2021/2022 pestrú ponuku záujmových útvarov

Máte už vybraté záujmové krúžky pre svoje dieťa na tento školský rok? ABC Centrum voľného času ponúka záujmové útvary rôzneho zamerania. Vyberie si naozaj každý.

ABC 2.jpg

September je tu, žiaci sa po prázdninách vrátili do školy a rodičia sa im v tomto období snažia hľadať aktivity, ktoré by im spestrili popoludnia. ABC Centrum voľného času na Októbrovej ulici v Prešove je tu presne pre tento účel. V novom školskom roku 2021/2022 ponúka pestrú paletu aktivít.

„Novinkou je Ekologicko - enviromentálny krúžok, Tvorba bižutérie, Hra na ukulele, Kreatívny ateliér, DJ klub, televízny krúžok ABC TV a mediálna tvorba. Pre športovo založených otvárame karate, stolný tenis, bedminton, volejbal, florbal, cyklistiku, ale aj šach, športovú prípravu, hip-hop a pre dievčatá gymnastiku, zumbu a mažoretky, “ vymenovala niektoré z krúžkov riaditeľka ABC CVČ v Prešove Eva Labudová.

To však nie je všetko. ABC-čko má v ponuke krúžky aj pre umelecky založené deti a mládež. Navštevovať môžu balet, spoločenské tance a hru na gitaru. Pre deti a mládež, ktoré radi tvoria, je v ponuke keramický krúžok, krúžok Moje šikovné ruky a Kreatívny ateliér so zameraním na maľbu. Záujemcom sa budú venovať skúsení pedagógovia, tréneri a vedúci záujmových útvarov. „Nezabudli sme ani na budúcich technikov. Pre nich máme v ponuke krúžok Lego robotika, Letecký modelár, Železničný modelár a počítačový krúžok. Zabudnúť nesmieme na milovníkov folklóru. Aj tí si u nás prídu na svoje. DFS a FS Rozmarija otvárajú svoje brány pre tanečníkov, spevákov a hudobníkov. Z tejto bohatej ponuky si určite vyberiete. Tak neváhajte a príďte k nám, “ doplnila Eva Labudová.

Pre svojich členov ABC CVČ každoročne pripravuje podujatia ako je Mikuláš, vystúpenia, výlety, exkurzie a aj medzi podujatiami nebudú chýbať novinky, ale o tých, až keď príde čas.

Zápis do záujmových útvarov prebieha do 20. septembra 2021 v ABC CVČ na Októbrovej ulici č. 30 v Prešove v pracovných dňoch od 8.00 do 18.00 hod. Podrobné informácie o krúžkoch a tlačivá na prihlásenie sú k dispozícii na web stránke www.abccentrum.sk. Vyplnené a podpísané tlačivá je potrebné poslať e-mailom na adresu abc@abccentrum.sk, alebo doniesť do ABC CVČ na Októbrovej ulici č.30 v Prešove.

ABC1.jpg
ABC 3.jpg
Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: MINI Dobrý Festival na Amfíku
Organizátorov dobrého festivalu neodradila pandemická situácia natoľko, aby nám nepriniesli aspoň ochutnávku toho najlepšieho z nášho domáceho repertoáru.
FOTO: Mini Dobrý festival
Fotky z MINI Dobrého festivalu očami Ľuboša.
FOTO: Stromoradie začalo koncertnú sezónu vo veľkom!
Hudobný klub Stromoradie pandémia nezastavila a otvorili svoju hudobnú sezónu vo veľkom! Peter Lipa a jeho kapela sa ukázala ako neoddeliteľnou súčasťou prešovskej hudobnej scény, na koncerte sám povedal: "Som rád, že tu môžem stáť pred vami."
FOTO: Hudba v meste!
Ďalší ročník festivalu Hudba v meste je za nami. Známe tváre ako Billy Barman, Para alebo prešovská rodáčka Katarína Koščová predviedli svoj talent v záhrade umenia.
Stromoradie zverejnilo 30 koncertov do konca roka. Začína dnes vystúpením Petra Lipu
Prešovský hudobný klub Stromoradie predstavil program na nasledujúcu koncertnú sezónu. Začína už tento štvrtok 26. augusta v sklade hudby vystúpením Petra Lipu s kapelou. Fanúšikovia klubu a dobrej hudby sa môžu tešiť na jazz, blues, rock, pop, alternatívu, metal aj punk. Na východe Slovenska vystúpia do konca roka slovenskí, českí aj poľskí interpreti. Zatiaľ je známych 30 koncertov, ich počet nie je definitívny.
DIELO MESIACA SEPTEMBER 2021
Július Török: Železný most nad Torysou, 1915 olej, akvarel, kartón, 14 x 24 cm, K 320, vpravo dole: Török G. Foto: Stanislav Veselovský Zbierkový fond ŠG v Prešove
Literárnu jeseň odštartuje Prešov číta rád
Prešov – Cestopisy, poézia, popkultúra, autori a literárni nadšenci sa po roku opäť stretnú v metropole Šariša. Šestnásty ročník festivalu čítania organizuje Krajská knižnica P. O. Hviezdoslava v Prešove. Tri festivalové dni sľubujú nabitý program plný domácich aj zahraničných hostí.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.