Štvrtok, 21. október 2021
Meniny má Uršuľa | zajtra Sergej

Svetový pohár v Budapešti priniesol prešovským Panterom 4 medaily

Pandemicky oklieštená sezóna nepriniesla slovenským kickboxerom mnoho príležitostí na preverenie síl na medzinárodnej úrovni. O to viac ocenili Svetový Pohár v Budapešti, ktorý sa konal od 17. do 19. 9. Samozrejme, stopu plánovali zanechať aj prešovskí Panteri.

KB 9.jpg

Zostava 9 bojovníkov priniesla množstvo príležitostí na úspech, no veľký úspech bolo potrebné najprv vybojovať. Najväčší úspech zaznamenali prešovskí reprezentanti na tatami. Najväčší úspech z našej výpravy zaznamenal Marek Karlík v kategórii Kick Light do 74kg, keď si odniesol striebornú medailu. V úspešnom ťažení tatamistov pokračovali bronzmi Lucka Fecková v kategórii Kick Light do 55kg, Nina Podracká v Kick Light do 50kg. Úspešnú reprezentáciu zakončil opäť Marek Karlík bronzom v Light Contact do 74kg.

Medailu si síce neodniesli, no určite s množstvom zážitkov a skúseností opustili hlavné mesto Maďarska Jakub Tomáš, Rastislav Hric, Stela Levická, Daniel Paločko, Viktória Kažiková a Miroslava Potocká. Ak situácia dovolí, už čoskoro by sa mnohí z nich mohli predstaviť na Majstrovstvách Európy Kadetov a Juniorov, poprípade Majstrovstvách Sveta Seniorov. Nateraz sa však opäť vrátia do Prešovského Olympijského Tréningového Centra aby doladili formu, zlepšili čo môžu, a pripravili sa na najbližšie súboje.

KB 1.jpg
KB 2.jpg
KB 3.jpg
KB 4.jpg
KB 5.jpg
KB 6.jpg
KB 7.jpg
KB 8.jpg
KB 10.jpg
KB 11.jpg
Mohlo by Vás zaujímať
V Prešove sa už po 61. krát uskutoční Večerný beh
61. ročník Večerného behu Prešovom sa uskutoční v sobotu 25. septembra o 16.00 hod. na Hlavnej ulici. Príďte aj s deťmi zažiť kopec zábavy a radosti zo športu!
Poznáme mená najlepších športovcov roka 2020
Galavečer Športovec roka napísal svoju jubilejnú kapitolu. Už po 60. krát boli ocenení najlepší športovci, ktorí v uplynulom roku reprezentovali a zviditeľňovali naše mesto doma i v zahraničí. Do siene slávy prešovského športu pribudli ďalšie dve výnimočné mená.
Zimný štadión je kompletne pripravený na štart hokejovej extraligy
Prešovský zimný štadión je opäť prístupný pre divákov. Pred prvým extraligovým zápasom tu pribudlo 3505 nových sedadiel a ďalšie technologické prvky, vďaka ktorým sa štadión premenil na moderný hokejový stánok.
Cyklisti môžu na vybraných uliciach v centre Prešova jazdiť v oboch smeroch
Na jednosmernej Jarkovej ulici a ďalších siedmich uliciach v centre Prešova môžu cyklisti od septembra jazdiť obojsmerne. Mesto už na Jarkovej a na okolitých uliciach osadilo príslušné dopravné značenie. Cieľom je zvýhodniť cyklistov v centre mesta.
Štartuje Prešovský kilometer, pozývame vás na velodróm!
ŠK Velodrom Prešov a ABC - centrum voľného času pozývajú malých i veľkých zasúťažiť si a zažiť veľa zábavy na prešovskom velodróme. Podujatie Prešovský kilometer sa uskutoční už túto sobotu, 9. októbra 2021.
Prvá výhra prešovských volejbalistov, v derby si doma poradili so Svidníkom
Prešov, 6. 10.2021 (Športová hala Prešovskej univerzity v Prešove)
Prešovskí volejbalisti doma zdolali Prievidzu
Prešov, 16. 10.2021 (Športová hala Prešovskej univerzity v Prešove)
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK