Štvrtok, 21. september 2023
Meniny má Matúš | zajtra Móric

Svetový pohár v Budapešti priniesol prešovským Panterom 4 medaily

Pandemicky oklieštená sezóna nepriniesla slovenským kickboxerom mnoho príležitostí na preverenie síl na medzinárodnej úrovni. O to viac ocenili Svetový Pohár v Budapešti, ktorý sa konal od 17. do 19. 9. Samozrejme, stopu plánovali zanechať aj prešovskí Panteri.

KB 9.jpg

Zostava 9 bojovníkov priniesla množstvo príležitostí na úspech, no veľký úspech bolo potrebné najprv vybojovať. Najväčší úspech zaznamenali prešovskí reprezentanti na tatami. Najväčší úspech z našej výpravy zaznamenal Marek Karlík v kategórii Kick Light do 74kg, keď si odniesol striebornú medailu. V úspešnom ťažení tatamistov pokračovali bronzmi Lucka Fecková v kategórii Kick Light do 55kg, Nina Podracká v Kick Light do 50kg. Úspešnú reprezentáciu zakončil opäť Marek Karlík bronzom v Light Contact do 74kg.

Medailu si síce neodniesli, no určite s množstvom zážitkov a skúseností opustili hlavné mesto Maďarska Jakub Tomáš, Rastislav Hric, Stela Levická, Daniel Paločko, Viktória Kažiková a Miroslava Potocká. Ak situácia dovolí, už čoskoro by sa mnohí z nich mohli predstaviť na Majstrovstvách Európy Kadetov a Juniorov, poprípade Majstrovstvách Sveta Seniorov. Nateraz sa však opäť vrátia do Prešovského Olympijského Tréningového Centra aby doladili formu, zlepšili čo môžu, a pripravili sa na najbližšie súboje.

KB 1.jpg
KB 2.jpg
KB 3.jpg
KB 4.jpg
KB 5.jpg
KB 6.jpg
KB 7.jpg
KB 8.jpg
KB 10.jpg
KB 11.jpg
Mohlo by Vás zaujímať
Podujatie Okolo Slovenska prinesie svetovú cyklistiku aj do Prešova
Naše mesto vypraví medzinárodný pelotón 67. ročníka cyklistických pretekov Okolo Slovenska do druhej etapy. Hviezdy svetovej cyklistiky budú môcť Prešovčania zažiť v akcii už 14. septembra 2023.
ZŠ Sibírska Prešov bude hostiť medzinárodný stolnotenisový turnaj
V sobotu 16. septembra 2023 sa v ZŠ Sibírska uskutoční stolnotenisový turnaj O pohár duklianskych hrdinov.
3b HbL VÝCHOD: Odštartoval 11 ročník mužskej regionálnej 3b Hokejbalovej Ligy VÝCHOD
Už ako naznačil názov článku, počas uplynulého víkendu úspešne odštartovala v poradí, už 11 edícia populárnej amatérskej mužskej 3b hokejbalovej ligy Východ (predtým 3b PHbL), v ktorej bude opäť štartovať osem družstiev od Humenného, až po Liptovský Mikuláš. Aktuálnym držiteľom ligového pohára je družstvo HBC SPARTANS Prešov a nového, či staronového majstra spoznáme najneskôr v júni 2024.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK