Nedeľa, 25. september 2022
Meniny má Vladislav | zajtra Edita

Svetový pohár v Budapešti priniesol prešovským Panterom 4 medaily

Pandemicky oklieštená sezóna nepriniesla slovenským kickboxerom mnoho príležitostí na preverenie síl na medzinárodnej úrovni. O to viac ocenili Svetový Pohár v Budapešti, ktorý sa konal od 17. do 19. 9. Samozrejme, stopu plánovali zanechať aj prešovskí Panteri.

KB 9.jpg

Zostava 9 bojovníkov priniesla množstvo príležitostí na úspech, no veľký úspech bolo potrebné najprv vybojovať. Najväčší úspech zaznamenali prešovskí reprezentanti na tatami. Najväčší úspech z našej výpravy zaznamenal Marek Karlík v kategórii Kick Light do 74kg, keď si odniesol striebornú medailu. V úspešnom ťažení tatamistov pokračovali bronzmi Lucka Fecková v kategórii Kick Light do 55kg, Nina Podracká v Kick Light do 50kg. Úspešnú reprezentáciu zakončil opäť Marek Karlík bronzom v Light Contact do 74kg.

Medailu si síce neodniesli, no určite s množstvom zážitkov a skúseností opustili hlavné mesto Maďarska Jakub Tomáš, Rastislav Hric, Stela Levická, Daniel Paločko, Viktória Kažiková a Miroslava Potocká. Ak situácia dovolí, už čoskoro by sa mnohí z nich mohli predstaviť na Majstrovstvách Európy Kadetov a Juniorov, poprípade Majstrovstvách Sveta Seniorov. Nateraz sa však opäť vrátia do Prešovského Olympijského Tréningového Centra aby doladili formu, zlepšili čo môžu, a pripravili sa na najbližšie súboje.

KB 1.jpg
KB 2.jpg
KB 3.jpg
KB 4.jpg
KB 5.jpg
KB 6.jpg
KB 7.jpg
KB 8.jpg
KB 10.jpg
KB 11.jpg
Mohlo by Vás zaujímať
Tatran Prešov je po desiatom kole na čele tabuľky II. ligy
Tatran Prešov natiahol svoju víťaznú šúru v lige už na 6 zápasov. V sobotňajšom zápase proti Slovan Bratislava B sa Tatran Prešov dostal na prvé miesto v tabuľke.
Začína sa rekonštrukcia cesty nad podchodom na Sekčovskej ulici
Komunikácia na Sekčovskej ulici, v časti nad podchodom, prejde kompletnou rekonštrukciou. Hlavná cesta na tejto ulici bude od 12.9.2022 čiastočne uzavretá a prejazdný bude len jeden jazdný pruh. Zároveň dôjde k dočasnej výluke trolejbusovej dopravy na celej ulici a k úprave trasy linky MHD č. 4. DPMP pre cestujúcich zabezpečí novú kyvadlovú linku č. 4A.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK