Streda, 05. október 2022
Meniny má Viera | zajtra Natália

Štartuje Prešovský kilometer, pozývame vás na velodróm!

ŠK Velodrom Prešov a ABC - centrum voľného času pozývajú malých i veľkých zasúťažiť si a zažiť veľa zábavy na prešovskom velodróme. Podujatie Prešovský kilometer sa uskutoční už túto sobotu, 9. októbra 2021.

Prešovský kilometer 2.jpg

Pretekať sa bude na nájazdovom chodníku a betónovom ovále formou stíhacej jazdy (dvojica proti sebe) podľa schopností pretekárov.

Prví traja s najlepším časom v každej kategórii získajú medailu, pretekár s najlepším časom získa zvláštne ocenenie a predškoláci budú odmenení všetci, bez ohľadu na poradie.

Dĺžka trate:

predškoláci 1 okruh - 333 m
mladšie žiačky, mladší žiaci 1,5 okruhu - 500 m
ostatné kategórie 3 okruhy - 1000 m
Štartovné je dobrovoľné.

Každý účastník je povinný mať počas pretekov na hlave cyklistickú prilbu.

Tešíme sa na vás!

Prešovský kilometer 1.jpg
Prešovský kilometer 3.jpg
Mohlo by Vás zaujímať
Tatran Prešov je po desiatom kole na čele tabuľky II. ligy
Tatran Prešov natiahol svoju víťaznú šúru v lige už na 6 zápasov. V sobotňajšom zápase proti Slovan Bratislava B sa Tatran Prešov dostal na prvé miesto v tabuľke.
GRIMMY ma opäť Majstrov sveta, po prvýkrát však v Disco Dance DUO JVK I.
Aj v roku 2022 sa Tanečnému klubu GRIMMY Prešov a SZUŠ GRIMMY Prešov/Košice darilo na súťažiach Slovenského zväzu tanečných športov (SZTŠ) sekcie IDO a MT, keď na slovenských súťažiach získalo 140 medailových umiestnení (54 zlatých, 43 strieborných a 43 bronzových), z toho 13 titulov MAJSTRA SR 2022, 6 titulov I. VICEMAJSTRA SR 2022 a 8 titulov II. VICEMAJSTRA SR 2022. Tanečníci GRIMMY si v tomto roku vytancovali nominácie na medzinárodné šampionáty IDO do Česka, Severného Macedónska, Poľska, Švédska, Rakúska, Talianska/Slovinska…
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK