Štvrtok, 11. august 2022
Meniny má Zuzana | zajtra Darina

Vtlačil ju do bytu

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove vedie trestné stíhanie vo veci zločinu porušovanie domovej slobody, ku ktorému došlo 09.10.2021, po 17-tej hodine v jednom z bytových domov na sídlisku III. , v Prešove. 19 ročný mladík vošiel do domu spoločne so 70 ročnou ženou, ktorá bola na invalidnom vozíku.

Prešli k výťahu, potom spolu na poschodie, kde žena vyšla z výťahu, za ňou vyšiel aj mladý muž. Keď žena otvorila dvere bytu a chcela pomaly vojsť dnu, tento muž ju násilím vtlačil do bytu a vošiel za ňou dnu. Žena začala kričať na manžela, ktorý bol našťastie doma, mladík sa zľakol a utiekol. Bezprostredne po spáchaní skutku polícia vypátrala muža, ktorý bol podozrivý z tohto konania, bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Dôkazná situácia umožnila 19 ročnému mužovi pochádzajúcemu z Veľkého Šariša vzniesť obvinenie za zločin porušovanie domovej slobody. Okresný vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho väzobné stíhanie.

Mohlo by Vás zaujímať
Zrekonštruovaná hasičská zbrojnica vytvorí lepšie podmienky pre fungovanie Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov
Mesto Prešov úspešne ukončilo rekonštrukciu priestorov hasičskej zbrojnice Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov na Košickej ulici. Stavebné práce zahŕňali predovšetkým opravu strechy, výmenu brán a elektroinštalácie.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK