Nedeľa, 05. december 2021
Meniny má Oto | zajtra Mikuláš

Opitý nevodič havaroval

Na parkovisku pre obytným domom na Ul. Prostějovskej v Prešove 23 ročný mladík z obce Haniska osobným vozidlom narazil do iného vozidla, ktoré bolo na tam zaparkované

Stalo sa tak v utorok (09.11.2021) po 20-tej hodine. Mladík potom z miesta nehody odišiel, zaparkoval na Ul. Bajkalskej a pešo sa vrátil na miesto nehody.

Policajnou hliadkou bol vyzvaný k predloženiu dokladov potrebných k vedeniu motorového vozidla a taktiež k podrobeniu sa dychovej skúške. Bolo zistené, že muž nie je držiteľom vodičského oprávnenia a taktiež, že vozidlo viedol pod vplyvom alkoholu.

Dychová skúška u neho presiahla hodnotu viac ako 2 promile. Muž bol obmedzený na osobnej slobode a bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu vzniesol mladíkovi obvinenie z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.

Mohlo by Vás zaujímať
Okradnuté zdravotné sestry
V sobotu (20.11.2021) popoludní bolo oznámené na operačné stredisko, že došlo ku krádeži mobilných telefónov a to v Prešove, na Ul. Hollého na novorodeneckom oddelení.
Prezradili ho svetlá
44 ročný Ukrajinec viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot a to včera (09.11.2021) v ranných hodinách v smere od obce Dulová Ves.
Opitý vodič poškodil okrem iného aj smetné nádoby
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 39 ročnému mužovi.
Pytliaci v Prešovskom kraji
Vyšetrovatelia v štyroch okresných riaditeľstvách počas víkendu začínali trestné stíhania vo veci trestného činu pytliactva. Ide o päť prípadov, kde páchatelia sú zatiaľ neznámi. Zákon pri tomto porušení zákona stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na dva roky.
Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce
31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK