Utorok, 24. máj 2022
Meniny má Ela | zajtra Urban

Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce

31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.

Na mieste verejnosti prístupnom fyzicky napadol 39 ročného muža. Sotil doň, rukami ho začal udierať a to aj napriek tomu, že napadnutý muž mu opakoval, že on sa biť nechce! Martin ale v útoku pokračoval, stiahol muža na zem, kde ho naďalej udieral rukami a kopal. Napadnutý muž utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali jednorazové ošetrenie. Po príchode polície na miesto udalosti, bol útočník zadržaný a bol obmedzený na osobnej slobode. Bol umiestnený do cely policajného zaistenia kde s ním boli vykonané potrebné procesné úkony. Obvinenému Prešovčanovi v prípade preukázania viny pred súdom, hrozí trest odňatia slobody až na tri roky.

Mohlo by Vás zaujímať
Objasnená lúpež v Prešove
V piatok (29.04.2022) v nočných hodinách došlo v Prešove na Ul. V. Clementisa k lúpežnému prepadnutiu muža z obce Drienica.
Nestihli nič odniesť, boli prichytení pri čine
Štyria muži vo veku 22 až 25 rokov pochádzajúci z obce Lipany boli obvinení z trestného činu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK