Nedeľa, 05. december 2021
Meniny má Oto | zajtra Mikuláš

Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce

31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.

Na mieste verejnosti prístupnom fyzicky napadol 39 ročného muža. Sotil doň, rukami ho začal udierať a to aj napriek tomu, že napadnutý muž mu opakoval, že on sa biť nechce! Martin ale v útoku pokračoval, stiahol muža na zem, kde ho naďalej udieral rukami a kopal. Napadnutý muž utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali jednorazové ošetrenie. Po príchode polície na miesto udalosti, bol útočník zadržaný a bol obmedzený na osobnej slobode. Bol umiestnený do cely policajného zaistenia kde s ním boli vykonané potrebné procesné úkony. Obvinenému Prešovčanovi v prípade preukázania viny pred súdom, hrozí trest odňatia slobody až na tri roky.

Mohlo by Vás zaujímať
Okradnuté zdravotné sestry
V sobotu (20.11.2021) popoludní bolo oznámené na operačné stredisko, že došlo ku krádeži mobilných telefónov a to v Prešove, na Ul. Hollého na novorodeneckom oddelení.
Prezradili ho svetlá
44 ročný Ukrajinec viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot a to včera (09.11.2021) v ranných hodinách v smere od obce Dulová Ves.
Opitý vodič poškodil okrem iného aj smetné nádoby
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 39 ročnému mužovi.
Pytliaci v Prešovskom kraji
Vyšetrovatelia v štyroch okresných riaditeľstvách počas víkendu začínali trestné stíhania vo veci trestného činu pytliactva. Ide o päť prípadov, kde páchatelia sú zatiaľ neznámi. Zákon pri tomto porušení zákona stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na dva roky.
Opitý nevodič havaroval
Na parkovisku pre obytným domom na Ul. Prostějovskej v Prešove 23 ročný mladík z obce Haniska osobným vozidlom narazil do iného vozidla, ktoré bolo na tam zaparkované
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK