Štvrtok, 11. august 2022
Meniny má Zuzana | zajtra Darina

Mladá Prešovčanka obvinená z drogovej trestnej činnosti

Prešovský krajský vyšetrovateľ obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi 21 ročnú ženu z Prešova. Obvinená žena si mala neoprávnene zadovážiť a prechovávať rôzne druhy omamných a psychotropných látok, najmä pervitín obsahujúci metamfetamín.

Policajná hliadka zastavila v piatok v noci v Prešove osobné auto Opel Corsa, ktoré viedla obvinená žena. Pri cestnej kontrole vzniklo podozrenie, že vo vozidle sa môžu nachádzať drogy. Pri následnej prehliadke auta bolo zaistené igelitové vrecúško s obsahom zelenej sušiny a čierny valec, v ktorom bola biela kryštalická látka.

Nájdené látky boli zaistené a zaslané na expertízne skúmanie. Z jeho výsledku vyplýva, že v bielej kryštalickej látke o celkovej hmotnosti 88,02 g bola zistená prítomnosť účinnej látky metamfetamín. Z uvedeného množstva by bolo možné pripraviť minimálne 1331 bežných jednotlivých dávok drogy.

Po vykonaní potrebných procesných úkonov vyšetrovateľ vzniesol žene obvinenie a umiestnil ju do cely policajného zaistenia. Zároveň spracoval podnet na jej vzatie do väzby. V prípade dokázania viny jej hrozí trest odňatia slobody na 10 – 15 rokov.

Mohlo by Vás zaujímať
Zrekonštruovaná hasičská zbrojnica vytvorí lepšie podmienky pre fungovanie Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov
Mesto Prešov úspešne ukončilo rekonštrukciu priestorov hasičskej zbrojnice Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov na Košickej ulici. Stavebné práce zahŕňali predovšetkým opravu strechy, výmenu brán a elektroinštalácie.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK