Streda, 26. január 2022
Meniny má Tamara | zajtra Bohuš

Vykradnuté byty v Prešove

Včera (15.12.2021) došlo v Prešove k vlámaniu do bytov a to hneď v troch prípadoch, najskôr na Ul. Švábskej a potom na Ul. Prostějovskej.

K prvému prípadu došlo v dopoludňajších hodinách, páchateľ na jednom z bytov vypáčil v oblasti zámku drevené vchodové dvere. Vošiel do bytu, z ktorého ukradol voňavky, sprchové gély, telové mlieka. 55 ročnému majiteľovi vznikla len samotnou krádežou škoda vo výške viac ako 250, -Eur a škoda poškodením majetku vo výške viac ako 110, -Eur.

Dopoludnia boli vypáčené vchodové drevené dvere aj na byte na Ul. Prostějovskej. Páchateľ vošiel do bytu, ale nakoniec z neho nič neodcudzil, 58 ročná majiteľka škodu na poškodení majetku zatiaľ nevyčíslila.

K tretiemu prípadu došlo taktiež na Ul. Prostějovskej, no už v popoludňajších hodinách. Zlodej sa dostal do bytu rovnakým spôsobom, vypáčil zámok na drevených vchodových dverách. Páchateľ z bytu odcudzil dámske hodinky i drevenú šperkovnicu, v ktorej sa nachádzali predmety zo zlatého kovu ako prstene a retiazky. Zlodej z bytu ukradol aj peniaze a to v hodnote 100, - Eur. Poškodená majiteľka celkovú škodu vyčíslila na viac ako 2.800, - Eur.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove vo všetkých troch prípadoch vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu porušovanie domovej slobody, v poslednom prípade aj v súbehu s trestným činom krádeže. Páchateľom hrozí až päťročné väzenie.

Mohlo by Vás zaujímať
Prekvapivý nález ľudskej lebky v pivnici v Prešove
V sobotu (08.01.2022) po 18-tej hodine bol na operačné stredisko ohlásený nález ľudskej lebky.
Ukradli kabelku doktorke priamo z ambulancie
Včera (30.12.2021) popoludní bolo doktorkou oznámené na tiesňovú linku 158, že jej z ambulancie bola ukradnutá kabelka.
Krádež v aute na ulici Švábska
Včera (12.01.2022) popoludní 61 ročný muž osobne oznámil na Obvodnom oddelení Policajného zboru Prešov – Juh, že došlo ku krádeži.
Mestská polícia Prešov vyzýva na bezpečné zaobchádzanie so zábavnou pyrotechnikou
Nesprávne zaobchádzanie s pyrotechnikou sa môže v niektorých prípadoch zmeniť aj na boj o život. Mestská polícia Prešov preto apeluje na občanov, aby boli pri manipulácii s ohňostrojmi a petardami obzvlášť opatrní.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK