Piatok, 19. august 2022
Meniny má Lýdia | zajtra Anabela

Vykradnuté byty v Prešove

Včera (15.12.2021) došlo v Prešove k vlámaniu do bytov a to hneď v troch prípadoch, najskôr na Ul. Švábskej a potom na Ul. Prostějovskej.

K prvému prípadu došlo v dopoludňajších hodinách, páchateľ na jednom z bytov vypáčil v oblasti zámku drevené vchodové dvere. Vošiel do bytu, z ktorého ukradol voňavky, sprchové gély, telové mlieka. 55 ročnému majiteľovi vznikla len samotnou krádežou škoda vo výške viac ako 250, -Eur a škoda poškodením majetku vo výške viac ako 110, -Eur.

Dopoludnia boli vypáčené vchodové drevené dvere aj na byte na Ul. Prostějovskej. Páchateľ vošiel do bytu, ale nakoniec z neho nič neodcudzil, 58 ročná majiteľka škodu na poškodení majetku zatiaľ nevyčíslila.

K tretiemu prípadu došlo taktiež na Ul. Prostějovskej, no už v popoludňajších hodinách. Zlodej sa dostal do bytu rovnakým spôsobom, vypáčil zámok na drevených vchodových dverách. Páchateľ z bytu odcudzil dámske hodinky i drevenú šperkovnicu, v ktorej sa nachádzali predmety zo zlatého kovu ako prstene a retiazky. Zlodej z bytu ukradol aj peniaze a to v hodnote 100, - Eur. Poškodená majiteľka celkovú škodu vyčíslila na viac ako 2.800, - Eur.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove vo všetkých troch prípadoch vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu porušovanie domovej slobody, v poslednom prípade aj v súbehu s trestným činom krádeže. Páchateľom hrozí až päťročné väzenie.

Mohlo by Vás zaujímať
Pozor na podvodníkov vydávajúcich sa za pracovníkov zahraničnej policie
Vo veci zločinu podvodu bolo začaté trestné stíhanie prešovským vyšetrovateľom.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK