Utorok, 09. august 2022
Meniny má Ľubomíra | zajtra Vavrinec

Ukradli kabelku doktorke priamo z ambulancie

Včera (30.12.2021) popoludní bolo doktorkou oznámené na tiesňovú linku 158, že jej z ambulancie bola ukradnutá kabelka.

Vyšetrovaním bolo zistené, že ku krádeži došlo ešte v dopoludňajších hodinách, v jednej z ambulancii všeobecného lekára v Prešove. Zlodej využil zaneprázdnenosť doktorky a vzal kabelku, ktorá bola položená na stoličke. V kabelke bol mobilný telefón, dioptrické okuliare, osobné veci ako aj peniaze. 65 ročná poškodená pani škodu vyčíslila na 3.500, -Eur. Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Prešove v prípade vedie trestné stíhanie pre prečin krádeže, zlodejovi hrozí až trojročné väzenie.

Mohlo by Vás zaujímať
Zrekonštruovaná hasičská zbrojnica vytvorí lepšie podmienky pre fungovanie Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov
Mesto Prešov úspešne ukončilo rekonštrukciu priestorov hasičskej zbrojnice Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov na Košickej ulici. Stavebné práce zahŕňali predovšetkým opravu strechy, výmenu brán a elektroinštalácie.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK