Sobota, 30. september 2023
Meniny má Jarolím | zajtra Arnold

Ukradli kabelku doktorke priamo z ambulancie

Včera (30.12.2021) popoludní bolo doktorkou oznámené na tiesňovú linku 158, že jej z ambulancie bola ukradnutá kabelka.

Vyšetrovaním bolo zistené, že ku krádeži došlo ešte v dopoludňajších hodinách, v jednej z ambulancii všeobecného lekára v Prešove. Zlodej využil zaneprázdnenosť doktorky a vzal kabelku, ktorá bola položená na stoličke. V kabelke bol mobilný telefón, dioptrické okuliare, osobné veci ako aj peniaze. 65 ročná poškodená pani škodu vyčíslila na 3.500, -Eur. Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Prešove v prípade vedie trestné stíhanie pre prečin krádeže, zlodejovi hrozí až trojročné väzenie.

Mohlo by Vás zaujímať
V aute nájdené náboje
Okresný vyšetrovateľ v Prešove začal trestné stíhanie vo veci zločinu.
70 ročný muž vyvolal verejné pohoršenie
Koncom minulého týždňa, presne vo štvrtok (14.09.2023) dopoludnia, policajná hliadka zadržala 70 ročného Prešovčana, ktorý vyvolal verejné pohoršenie.
Opitý vodič na seba opäť upozornil porušením predpisov
Z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky bolo vznesené obvinenie mužovi z obce Hrabkov.
Jeden viac ako 2 promile, druhý takmer 1,6 promile a tretí dychovú skúšku odmietol
Ani niektorí vodiči v Prešovskom kraji neberú v zreteľ skutočnosť, ako môže byť človek za volantom, ktorý je pod vplyvom alkoholu nebezpečný pre seba a predovšetkým pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Prinášame niekoľko prípadov takto nezodpovedných vodičov.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK