Streda, 26. január 2022
Meniny má Tamara | zajtra Bohuš

Prešovská MHD prejde od pondelka na školský režim

Premávka spojov MHD v Prešove sa od pondelka 10. januára 2022 vracia späť na školský režim. Výnimkou sú trolejbusové linky 4, 8 a 38, ktoré budú naďalej premávať podľa cestovného poriadku platného pre prázdninový pracovný deň.

Prešovská MHD prejde od pondelka na školský režimV súvislosti s návratom detí do škôl Dopravný podnik mesta Prešov od 10.1.2022 obnovuje školský režim premávky MHD na všetkých autobusových linkách a na trolejbusových linkách 1, 2, 5 a 7. Netýka sa to trolejbusových liniek 4, 8 a 38, ktoré budú naďalej premávať v režime pre prázdninový pracovný deň. Od rovnakého dátumu budú obnovené aj všetky školské spoje a zachádzky k základným školám.

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov ruší vjazd zásobovacích vozidiel na pešiu zónu
Zásobovanie predajní a prevádzok na Hlavnej ulici a priľahlých uliciach prebieha od 7.12.2021 už iba z asfaltovej cesty. Dôvodom je zrušenie vjazdu áut na pešiu zónu s porfýrovou dlažbou. Zmeny sa dotknú všetkých vozidiel.
Na zdieľaných kolobežkách a bicykloch v Prešove ľudia prejazdili takmer 300 tisíc kilometrov
Zdieľané elektrokolobežky a bicykle sa v Prešove tešia veľkej obľube zo strany verejnosti. V priebehu roka 2021 ich využilo viac ako 15-tisíc ľudí v celom meste. Väčšina obyvateľov využívala kolobežky na vnútromestský pohyb medzi miestami obchodu a zábavy. Priemerná dĺžka jázd bola do 3 kilometrov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK