Utorok, 09. august 2022
Meniny má Ľubomíra | zajtra Vavrinec

Krádež v aute na ulici Švábska

Včera (12.01.2022) popoludní 61 ročný muž osobne oznámil na Obvodnom oddelení Policajného zboru Prešov – Juh, že došlo ku krádeži.

Išlo o odcudzenie platenej tašky, ktorá bola vo vozidle zn. Citroen Jumper, ktoré bolo zaparkované v Prešove na Ul. Švábskej. Neznámy páchateľ využil nepozornosť poškodeného a z kabíny nákladného auta zo sedadla spolujazdca vzal tašku. V nej boli doklady ako občiansky preukaz, vodičský preukaz, karta poistenca, bankomatová karta, stravné lístky i finančná hotovosť vo výške 700, - Eur. Oznamovateľ škodu vyčíslil na viac ako 850, - Eur. Polícia v prípade začala trestné stíhanie vo veci trestného činu krádeže.

[B][Nezabúdajme, že auto nie je trezor, nedávajme zlodejom svojím nezodpovedným prístupom šancu zmocniť sa našich osobných či cenných vecí. Akékoľvek voľne položené veci v aute sú pre zlodejom lákadlom. Nikdy nenechávajte vo vozidle cenné veci ani na krátku chvíľu! Vezmite si ich radšej stále so sebou.
][B]

Mohlo by Vás zaujímať
Zrekonštruovaná hasičská zbrojnica vytvorí lepšie podmienky pre fungovanie Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov
Mesto Prešov úspešne ukončilo rekonštrukciu priestorov hasičskej zbrojnice Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov na Košickej ulici. Stavebné práce zahŕňali predovšetkým opravu strechy, výmenu brán a elektroinštalácie.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK