Streda, 17. august 2022
Meniny má Milica | zajtra Elena, Helena

Podpálené plastové kontajnerové nádoby

V sobotu (19.02.2022) ráno bolo telefonicky na tiesňovú linku 158 oznámené, že horia kontajnery na parkovisku oproti bytovému domu na Ul. Vansovej, v Prešove.

Preverovaním oznámenia bolo zistené, že neznámy páchateľ založil požiar, ktorým poškodil dve plastové kontajnerové nádoby (v objeme 1100 l) určených na plast. Mestu Prešov vznikla škoda viac ako 400, - Eur. Miesto činu bolo riadne zadokumentované a poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Prešov – Juh v prípade začal trestné stíhanie vo veci trestného činu poškodzovanie cudzej veci.

Polícia vyzýva prípadných svedkov tejto udalosti aby akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k objasneniu prípadu oznámili na známom telefónnom čísle 158 alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Mohlo by Vás zaujímať
Pozor na podvodníkov vydávajúcich sa za pracovníkov zahraničnej policie
Vo veci zločinu podvodu bolo začaté trestné stíhanie prešovským vyšetrovateľom.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK