Štvrtok, 09. február 2023
Meniny má Zdenko | zajtra Gabriela

Vodič autobusu pod vplyvom alkoholu

Včera (09.03.2022) krátko po obede bol policajnou hliadkou na ceste v obci Červenica pri Sabinove zastavený autobus, ktorého vodičom bol 59 ročný Humenčan.

Vodič verejnej hromadnej dopravy bol vyzvaný, aby predložil potrebné doklady na vedenie a prevádzku vozidla a zároveň aby sa podrobil dychovej skúške. Výsledok dychovej skúšky bol pozitívny, s hodnotou takmer 1,7 promile!

Vodič svojím mimoriadne nezodpovedným prístupom mohol ohroziť život i zdravie ľudí pri výkone svojho povolania, viedol prostriedok hromadnej dopravy pod vplyvom alkoholu.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove tomuto vodičovi vzniesol obvinenie za trestný čin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Humenčan bol zadržaný a bol umiestnený do cely policajného zaistenia.

Vodičský preukaz mu bol zadržaný.

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia spúšťa dopravno-bezpečnostnú akciu s názvom "Reflex"
V termíne od 01.02.2023 do 28.02.2023 budú prebiehať celoslovenské dopravno-bezpečnostné opatrenia aj na teritóriu Prešovského kraja
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK