Streda, 17. august 2022
Meniny má Milica | zajtra Elena, Helena

Vodič autobusu pod vplyvom alkoholu

Včera (09.03.2022) krátko po obede bol policajnou hliadkou na ceste v obci Červenica pri Sabinove zastavený autobus, ktorého vodičom bol 59 ročný Humenčan.

Vodič verejnej hromadnej dopravy bol vyzvaný, aby predložil potrebné doklady na vedenie a prevádzku vozidla a zároveň aby sa podrobil dychovej skúške. Výsledok dychovej skúšky bol pozitívny, s hodnotou takmer 1,7 promile!

Vodič svojím mimoriadne nezodpovedným prístupom mohol ohroziť život i zdravie ľudí pri výkone svojho povolania, viedol prostriedok hromadnej dopravy pod vplyvom alkoholu.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove tomuto vodičovi vzniesol obvinenie za trestný čin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Humenčan bol zadržaný a bol umiestnený do cely policajného zaistenia.

Vodičský preukaz mu bol zadržaný.

Mohlo by Vás zaujímať
Pozor na podvodníkov vydávajúcich sa za pracovníkov zahraničnej policie
Vo veci zločinu podvodu bolo začaté trestné stíhanie prešovským vyšetrovateľom.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK