Štvrtok, 26. január 2023
Meniny má Tamara | zajtra Bohuš

Neďaleko železničnej stanice v Prešove zastrelil policajt svojho kolegu a ušiel na služobnom aute

Pri čerpacej stanici neďaleko železničnej stanice v Prešove sa v pondelok večer stala tragédia. Ako informuje na svojom portáli noviny.sk televízia Joj, k prestrelke došlo medzi policajtmi. Jedného z nich našli po streľbe na zemi, zraneniam na mieste podľahol, druhý ušiel z miesta činu.

„Policajt zastrelil pri čerpacej stanici svojho kolegu. Po útoku strelec z miesta činu ušiel na policajnom aute, išiel smerom na Košice. Podľa našich informácií muž, ktorý strieľal je syn prešovskej primátorky, “ píše portál tvnoviny.sk.

„Postreleného policajta sa záchranári po príchode na miesto pokúšali oživiť, no zraneniam podľahol. Páchateľ ušiel v služobnom aute smerom na Košice aj so zbraňou. Jeho auto už našli na jednom z košických sídlisk, “ píše Plus jeden deň so slovami, že podľa najnovších informácií už vedia, kde sa nachádza aj útočník, no boja sa, že by mohol zbraň obrátiť aj proti sebe.

K udalosti malo dôjsť pri železničnej stanici, na mieste je polícia. Ďalšie podrobnosti však neposkytuje, vyhlásila informačné embargo.


Polícia na svojom profile na sociálnej sieti Facebook už informovala, že podozrivého páchateľa zadržali.

Mesto Prešov vydalo stanovisko v ktorom informuje, že vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie si právo k informovaniu o prípade vyhradilo Ministerstvo vnútra SR

Mohlo by Vás zaujímať
Vozidlový park DPMP sa rozšíri o 6 nových parciálnych trolejbusov
Začiatkom januára 2023 došlo k podpisu kúpnej zmluvy medzi Dopravným podnikom mesta Prešov, akciová spoločnosť a spoločnosťou Škoda Group na dodávku 6 kusov tzv. parciálnych trolejbusov. Tieto nové, 18-metrové, plne nízkopodlažné vozidlá sú vybavené trakčnými batériami, ktoré umožňujú jazdu aj mimo trolejového vedenia.
Prvým Prešovčanom roka 2023 je Viliam
Vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove sa 1. januára 2023, presne 27 minút po polnoci, narodilo mamičke z obce Tulčík dievčatko Timea. V ten istý deň sa o čosi neskôr na svet vypýtal aj prvý Prešovčan Viliam.
Colný úrad Prešov odviedol v roku 2022 do rozpočtu vyše 142 miliónov eur
Colný úrad Prešov odviedol na cle, DPH a spotrebných daniach za minulý rok do štátneho rozpočtu SR finančné prostriedky vo výške 142 131 652,44 eur. V porovnaní s minulým rokom ide o nárast vo výbere finančných prostriedkov vo výške viac ako 7,7 milióna eur.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK