Štvrtok, 09. február 2023
Meniny má Zdenko | zajtra Gabriela

Štatistický úrad SR bude zisťovať mieru využívania informačných a komunikačných technológií v domácnostiach a u jednotlivcov

Štatistický úrad Slovenskej republiky v súlade s projektom Európskej únie realizuje v roku 2022 Zisťovanie o využívaní informačných a komunikačných technológii v domácnostiach a u jednotlivcov (IKT). Zisťovanie sa uskutoční od 1.4. do 27.5.2022.

Cieľom tohto štatistického zisťovania je zistiť úroveň vybavenosti domácností informačnými a komunikačnými technológiami a zároveň zistiť úroveň znalostí a zručností obyvateľstva a schopnosť využitia týchto technológií.

Do zisťovania IKT je v roku 2022 zaradených 5060 domácností vo viac ako 170 obciach a mestách, medzi ktorými je aj mesto Prešov.

Zisťovanie sa uskutoční v termíne od 1. apríla do 27. mája 2022.

V tomto období vybrané domácnosti navštívi pracovník ŠÚ SR poverený funkciou opatrovateľa, ktorý je povinný preukázať sa v domácnostiach osobitným poverením.

Všetky informácie a názory, ktoré nám v rámci tohto zisťovania domácnosti poskytnú, sú chránené, nezverejňujú sa a slúžia výlučne pre potreby štátnej štatistiky. Ochranu dôverných údajov upravuje zákon č. 540/2001 Z. z. o štátnej štatistike. Za ochranu dôverných údajov zodpovedá Štatistický úrad SR. Podrobnejšie informácie sa môžete dozvedieť na webovej stránke ŠÚ SR www.statistics.sk alebo telefonicky na t. č. 051/7735 321 u Ing. Ivety Popovcovej.


Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK