Utorok, 16. august 2022
Meniny má Leonard | zajtra Milica

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody v Prešove

V nedeľu 27.03.2022 v čase približne o 15:20 hod. došlo na kruhovom objazde na Levočskej ulici v Prešove k dopravnej nehode medzi cyklistom a neznámym autom.

Doposiaľ neznámy vodič viedol auto po kruhovom objazde, kde pri odbočovaní v pravo na obec Malý Šariš nedal prednosť v jazde cyklistovi idúcemu rovno a došlo k zrážke. Neznámy vodič z miesta dopravnej nehody odišiel bez splnenia povinností účastníka dopravnej nehody. Cyklista utrpel zranenia v oblasti hlavy a členka, bol prevezený RZP. Na mieste neboli zistení žiadni svedkovia.

Podľa výpovede poškodeného cyklistu by sa malo jednať o vozidlo bielej farby, pravdepodobne značky Volkswagen.

Polícia žiada vodičov, ktorí v tom čase prechádzali daným úsekom a boli svedkami tejto dopravnej nehody, aby informácie k neznámemu vozidlu, priebehu nehody alebo akékoľvek iné informácie k tejto dopravnej nehode oznámili na linku 158, najbližšom útvare Policajného zboru alebo aj na facebookovej stránke Policajného zboru formou súkromnej správy.

Mohlo by Vás zaujímať
Pozor na podvodníkov vydávajúcich sa za pracovníkov zahraničnej policie
Vo veci zločinu podvodu bolo začaté trestné stíhanie prešovským vyšetrovateľom.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK