Štvrtok, 22. február 2024
Meniny má Etela | zajtra Roman, Romana

Živá krížová cesta v Prešove bude tichá, Prešovčanov pozýva k zamysleniam

Živá krížová cesta bude aj tento rok o čosi iná. Na Veľký piatok pozýva Prešovčanov k zamysleniam.

Najsilnejší kresťanský príbeh si na Veľký piatok v Prešove opäť pripomenieme Živou krížovou cestou. Tento rok však bude menej výpravná. Hlučnosť davu bude nahradená meditatívnymi zamysleniami nad človekom dnešnej doby v kontexte Ježišovho utrpenia.

Živá krížová cesta sa začne na Veľký piatok 15.4.2022 o 10:00 hod. na pešej zóne pred budovou Mestského úradu a bude pokračovať Hlavnou ulicou a po ulici Hurbanistov až do Záhrady umenia.

Na príprave a realizácii Živej krížovej cesty sa podieľajú Ján Jendrichovský ako Ježiš, dobrovoľníci z farnosti Prešov – Nižná Šebastován. o. Oáza – nádej pre nový život pod vedením  pána farára Petra Gombitu, mesto Prešov a Park kultúry a oddychu v Prešove.

Živá krížová cesta je príležitosťou na spoločné Veľkopiatkové stíšenie sa, zamyslenie a symbolické spoluprežitie Kristovho utrpenia.


Mohlo by Vás zaujímať
Národný týždeň manželstva vás ponúkne vitamínmi pre vzťah
V pondelok 12.2.2024 sa začína Národný týždeň manželstva 2024 (NTM). Tento rok ponúkne manželov vitamínmi pre vzťah. Záštitu nad kampaňou prevzal primátor mesta Prešov František Oľha a predseda PSK Milan Majerský.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK