Sobota, 28. máj 2022
Meniny má Viliam | zajtra Vilma

Objasnená lúpež v Prešove

V piatok (29.04.2022) v nočných hodinách došlo v Prešove na Ul. V. Clementisa k lúpežnému prepadnutiu muža z obce Drienica.

Polícia v prípade začala trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže, spáchaného formou spolupáchateľstva. Vo dvore bytového domu na chodníku vznikla slovná hádka medzi Drienovčanom a dvomi mužmi. Jeden z nich ho udrel do oka, muž spadol na zem, kde ho obaja opakovane kopali. Vraj ho budú biť dovtedy, pokiaľ im nedá všetky svoje veci. Napadnutý muž v strachu o svoj život a zdravie útočníkom odovzdal mobilný telefón a peňaženku aj s dokladmi. Zranenia napadnutého muža si vyžiadajú dobu liečenia do 7 dní, škodu na ukradnutých veciach muž vyčíslil na 200, - Eur. Dôkazná situácia v tomto prípade umožnila vzniesť obvinenie dvom mužom, Prešovčanom vo veku 20 a 21 rokov. Obaja muži boli na druhý deň (30.04.2022) dopoludnia zadržaní a boli umiestnení do cely policajného zaistenia.

Mohlo by Vás zaujímať
Nestihli nič odniesť, boli prichytení pri čine
Štyria muži vo veku 22 až 25 rokov pochádzajúci z obce Lipany boli obvinení z trestného činu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva.
Opitý nabúral a odišiel
Z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky obvinili včera prešovskí policajti 54 ročného muža z Prešova.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK