Štvrtok, 30. jún 2022
Meniny má Melánia | zajtra Diana

Prešov karate kids z Junior Prešov opäť úradujú

Po 2 rokoch opäť súťažili PRESOV KARATE KIDS, z najväčšieho slovenského karate klubu Junior Prešov, a to ihneď na hviezdnom domácom podujatí v Bratislave - GRAND PRIX SLOVAKIA 2022

Po 2 rokoch opäť súťažili PRESOV KARATE KIDS, z najväčšieho slovenského karate klubu Junior Prešov, a to ihneď na hviezdnom domácom podujatí v Bratislave - GRAND PRIX SLOVAKIA 2022.

Ťažká post - covidová sezóna začala pre Prešovčanov koncom marca expresne, presne 26.03 a 27.03.2022, kde na tomto domácom podujatí štartovalo 230 klubov z 30 krajín. Bolo evidovaných celkovo 1985 zápasníkov. Prešovčania sa nestratili a získali po tvrdých bojoch nakoniec 2x BRONZ PRE JUNIOR PREŠOV !

 Bol to ťažký víkend plný bojov, super športový zážitok a perfektné skúsenosti pre mladých Prešovčanov. Po 2 rokoch pauzy, celkovo 2 roky bez športových snov našich PRESOV KARATE KIDS. Také bolo GRAND PRIX SLOVAKIA 2022, ako štartovná súťaž pre Prešovčanov v Bratislave, kde PREŠOVČATÁ potvrdili správne nastavený smer. Ziskom bronzu potešili bratia GERDOVCI - Tobias a Christian, avšak aj ostatní zápasníci z Prešova v ťažkých bojoch nesklamali. Vyrovnané súboje a menej šťastia v rozhodujúcich chvíľach neznamená, že sú slabí, naopak tréneri veria, že ich výkony budú naďalej gradovať.

Ďalšou ťažkou skúškou v novo rozbehnutej sezóne, bolo pre Prešovčanov 1.kolo SR pohára detí v karate, konané dňa 02.04.2022 v Trenčíne. Tu štartovalo síce kvôli maródke len 8 PRESOV KARATE KIDS, avšak aj tí potvrdili skvelú prácu prešovských trénerov, kde celkovo spomínaných 8 detí z Prešova, získalo dokopy 6 medailí (0-1-5). Na podujatí štartovalo celkovo 45 klubov z celého Slovenska, celkovo bolo štartujúcich 465 detí. 

Teda takmer po 2 rokoch, Prešovčania zavítali s novou generáciou PRESOV KARATE KIDS na vrcholovú slovenskú súťaž, ktorá je zároveň postupovou súťažou pre celkovú klasifikáciu Majstrovstiev Slovenska v karate detí. 

Mrazivé ráno, ktoré v daný deň bolo, ale rozsvietili prešovské deti, ktoré na súťaži podali vynikajúce výkony. Aj keď doma v Prešove v rámci kategórie detí, nechali prešovskí tréneri komplet takmer 130 členný nábor, ktorý má ešte na podobné špičkové podujatia čas, je isté, že prešovské karate opäť bude mať ďalšie malé hviezdičky v svojich radoch. 


Deti súťaženie bavilo a to je základ toho, aby raz mohli prejsť ťažkou cestou mladých športovcov, až smerom k víťazstvám v seniorskych kategóriach. 


Bez súťaži, to proste nie je ono a prešovskí tréneri dúfajú, že sa covidová doba, kedy deti nešportovali a nesúťažili, nezopakuje. Na uvedenej súťaží, prešovské srdcia zaplesali aj vďaka Eme BINDZÁROVEJ, Krištofovi BALUCHOVI a Amastasii KOPYTKO.

Mohlo by Vás zaujímať
Traja Prešovčania medzi top kickboxermi sezóny
Sobota 20. mája sa v Trnave niesla v znamení majstrovstiev Slovenska v kickboxe, kde sa opäť predviedli aj Prešovskí Panteri.
Mestský krytý bazén Delfín bude opäť prístupný pre verejnosť
Školský bazén Delfín na ZŠ Májové námestie bude po dlhšej prestávke opäť prístupný pre všetkých obyvateľov. Prvé verejné plávanie je naplánované už 13.6.2022.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK