Štvrtok, 30. jún 2022
Meniny má Melánia | zajtra Diana

Opitý nabúral a odišiel

Z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky obvinili včera prešovskí policajti 54 ročného muža z Prešova.

Počas štvrtkového popoludnia viedol obvinený Prešovčan po Ul. 17. Novembra osobné auto Dacia Sandero. V dôsledku nedodržania bezpečnej vzdialenosti narazil do pred ním stojaceho osobné auta Ssaangyong Korado.

Po náraze nezotrval na mieste a pokračoval v jazde ďalej. Krátko nato ho však policajti vypátrali a zastavili. Pri následnej kontrole bol podrobený aj dychovej skúške na alkohol, ktorej výsledok dosiahol hodnotu 1,16 mg/l (miligram etanolu na liter vydychovaného vzduchu).

Policajti vodiča obmedzili na osobnej slobode a po vykonaní procesných úkonov umiestnili do cely policajného zaistenia. Škody na vozidlách boli vyčíslené na 2000. - €.

Mohlo by Vás zaujímať
Mladá vodička opitá narazila do stĺpu elektrického vedenia na Šafárikovej ulici v Prešove
Polícia neustále zaznamenáva prípady vodičov, ktorí neváhali a sadli si za volant pod vplyvom alkoholu. Ide o ľudí, ktorí svojím nezodpovedným správaním ohrozujú svoj život a zdravie ako aj životy ostatných účastníkov cestnej premávky
"Okradnuté“ masážne kreslá v Prešove
Včera (06.06.2022) popoludní na linku 158 40 ročný Popradčan oznámil, že došlo ku krádeži, v jednom z obchodných domov na Ul. Vihorlatskej, v Prešove.
Pomaľovaná zámková dlažba pred Prešovskou univerzitou
Včera (28.06.2022) bolo na políciu oznámené, že došlo k poškodeniu zámkovej dlažby v Prešove, pred Areálom VŠA Prešovskej univerzity, na Ul. 17. Novembra.
Hasiči upozorňujú na zvýšené riziko požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove vyhlásilo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov, a to od 20.6.2022, od 10:00 hod. , až do odvolania.
Poškodených 7 motorových vozidiel
Na linku 158 bolo včera (29.06.2022) dopoludnia oznámené, že došlo k poškodeniu niekoľkých osobných motorových vozidiel, zaparkovaných na Ul. Tarasa Ševčenka, v Prešove.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK