Sobota, 02. júl 2022
Meniny má Berta | zajtra Miloslav

Tri linky MHD prechádzajú na prázdninový režim

Dopravný podnik mesta Prešov pristúpi od 13.6.2022 k mimoriadnej zmene režimu premávky troch liniek. Cieľom tohto opatrenia je predísť neplánovaným výpadkom spojov z dôvodu nedostatku vodičov MHD.

Linky prešovskej MHD č. 34 a 8 prechádzajú od pondelka 13. júna 2022 na mimoriadny prázdninový režim premávky. Dôvodom tejto zmeny je nepriaznivá personálna situácia v DPMP.

Interval spojov uvedených liniek počas pracovných dní bude nasledovný:

• linka č. – každých 30 minút celodenne,

• linky č. 4 a 8 – každých 15 minút celodenne.

 

Tri linky MHD prechádzajú na prázdninový režimPri uvedených troch linkách je potrebné v cestovných poriadkoch na zastávkach MHD sledovať stredný stĺpec označený ako „Pracovný deň – prázdniny“. Ostatné linky MHD premávajú naďalej podľa cestovného poriadku v režime „Pracovný deň – školský“.

Cestujúcim sa ospravedlňujeme za znížený komfort v dôsledku vzniknutého obmedzenia. Za pochopenie ďakujeme.

Viac informácií sa dočítate tu:

https://www.dpmp.sk/info-na-linkach-3-4-a-8-zavadzame-mimoriadny-prazdninovy-rezim-973.html

 


 

Mohlo by Vás zaujímať
Hlavná ulica bude cez víkend 4 hodiny uzavretá, MHD bude premávať po obchádzkovej trase
Hlavná ulica v Prešove bude v sobotu 11.6.2022, v čase od 19:00 do 23:00 hod. , kompletne uzavretá pre automobilovú a autobusovú dopravu. Všetky linky MHD budú v uvedenom čase presmerované na obchádzkovú trasu.
Radnica apeluje na používateľov zdieľaných bicyklov, aby sa správali zodpovedne. Úmyselné poškodenie bicykla môže vyjsť páchateľa draho
Mesto Prešov v spolupráci so spoločnosťou ANTIK Telecom s.r.o. v roku 2021 úspešne uviedlo do prevádzky zdieľané bicykle, ktoré prispievajú k zvýšeniu mobility obyvateľov a zároveň podporujú Prešovčanov vo využívaní alternatívnych možností prepravy. Verejné bicykle sa postupne tešia čoraz väčšej obľube a radnica preto počíta s ich prevádzkou aj v budúcnosti. Mesto však zároveň vyzýva všetkých používateľov, aby tieto bicykle nepoškodzovali a v prípade ak ľudia spozorujú podozrivú manipuláciu so zdieľaným bicyklom, aby neváhali kontaktovať políciu.
Prešovská MHD prechádza od 1. júla na prázdninový režim
Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. informuje cestujúcich, že s príchodom letných prázdnin bude aj prešovská MHD premávať podľa cestovného poriadku platného pre prázdniny.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK