Piatok, 27. január 2023
Meniny má Bohuš | zajtra Alfonz

Mladá vodička opitá narazila do stĺpu elektrického vedenia na Šafárikovej ulici v Prešove

Polícia neustále zaznamenáva prípady vodičov, ktorí neváhali a sadli si za volant pod vplyvom alkoholu. Ide o ľudí, ktorí svojím nezodpovedným správaním ohrozujú svoj život a zdravie ako aj životy ostatných účastníkov cestnej premávky

Len 28 ročná mladá žena z Kojatickej Doliny bola povereným príslušníkom Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove  obvinená  z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky spáchaného  v  súbehu s trestným činom poškodzovanie a ohrozovanie prevádzky všeobecne prospešného zariadenia.  

V pondelok (20.06.2022) pár minút pred polnocou  viedla  osobné vozidlo po Ul. Šafárikovej, v Prešove. Pri prejazde križovatkou sa  nevenovala  plne  vedeniu vozidla,  zišla mimo cestu  a narazila do stĺpov elektrického vedenia.   Jeden z nich vytrhla  zo základov, ostal  zachytený obručou o druhý stĺp.

Po náraze sa auto  vrátilo naspäť na komunikáciu  a  prešlo do protismeru.  Policajná  hliadka  po príchode na miesto  vodičku vyzvala ku kontrole. Bola  vykonaná aj dychová skúška, ktorej hodnota
presiahla 2 promile.  

Pri dopravnej nehode vznikla škoda na vozidle vo výške  cca 7.000, - Eur a na stĺpe elektrického vedenia cca 500, - Eur. 

Mladej žene bol zadržaný vodičský preukaz i  tabuľky s evidenčným číslom. Vodička bola umiestnená do cely policajného zaistenia.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK