Pondelok, 05. december 2022
Meniny má Oto | zajtra Mikuláš

Prešov Karate Kids opäť bodovali na vrcholových slovenských súťažiach!

Začiatkom mája sa PRESOV KARATE KIDS z JUNIORU PREŠOV zúčastnili MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA KADETOV A JUNIOROV 2022, ktoré sa uskutočnili dňa 07.05.2022 v Bratislave.

So ziskom dvoch strieborných a 5 bronzových medailí, vrátane medailového umiestnenia družstva kadetiek v športovom zápase, mladí Prešovčania nesklamali očakávania trénerov. Aj napriek väčšej maródke v tíme JUNIORU, PRESOV KARATE KIDS potvrdili opäť chuť po víťazstvách a po súťažení. Viacerí zviedli tvrdé súboje s konkurenciou, ktorá bola na tomto vrcholovom podujatí ťažká. Nesklamali Melánia Laciová a Čonka, potešili Krajňák, Kašprišin, Jalowiczorová, Lachkovičová a aj Salaganičová v družstvách.

V uvedenom víkende, sa následne v nedeľu uskutočnilo v Bratislave aj 2.kolo SLOVENSKÉHO POHÁRA ŽIAKOV. Tu bodovalo a medaily bralo osem PRESOV KARATE KIDS, pričom presnejšie v rámci “medailo-zberu”, mladí Prešovčania získali 2 zlaté, 2 strieborné a 3 bronzové medaily. Aj napriek väčšej spomínanej maródke v tíme Prešovčanov, aj naše mladšie PRESOV KARATE KIDS, potvrdili opäť príslušnosť k slovenskej špičke, kde v svojich kategóriách, zviedli množstvo tvrdých súbojov. Potešili Maxim a Kryštof Baluchovci, Tobias a Christian Gerdovci, Vanessa Šucová a Anastasia Kopytko.

Poslednou májovou akciou pre mladých karatistov z Prešova, bol Memoriál Michala Bozogáňa, ktorý sa uskutočnil dňa 14.05.2022, v Košiciach. Uvedená súťaž mala už svoj 14. ročník, pričom súťaže sa zúčastnilo 33 klubov, z 5 štátov. Karate klub Junior Prešov, získal celkové 4.miesto v celkovom bodovaní všetkých klubov !! Celkový počet medailí získaných pre Prešovčanov v tvrdej konkurencii bol 1 zlatá, 4 strieborné a 7 bronzových medailí. [B][Dokopy tak PRESOV KARATE KIDS získali 12 medailí. Potešili Soňa Bdžochová, Tobias Gerda, Veronika Jalowiczorová, Lucia Kasenčáková, Marko Kašprišin, Melánia Laciová, Ingrid Salaganičová a aj 8- ročná ukrajinská bojovníčka v prešovskom kimone - Iryna Ushchapivska.
][B]

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov zažije kúsok z atmosféry F1. Monopost Alfa Romeo F1 Team ORLEN bude možné vidieť na čerpacej stanici ORLEN Benzina
Prešovčania sa môžu tešiť na zážitok, aký je možné vidieť iba na tratiach počas populárnych pretekov F1. Na čerpaciu stanicu ORLEN Benzina totiž dorazí už 30. novembra monopost tímu Alfa Romeo F1 Team ORLEN, ktorý bude vystavený na čerpacej stanici ORLEN Benzina, na Prešovskej ulici v Ľuboticiach. Fanúšikovia legendárnych pretekov si budú môcť vychutnať a odfotografovať jedinečný monopost až do 7. decembra, pričom týždňovú expozíciu bude sprevádzať aj súťaž o hodnotné ceny pre širokú verejnosť.
U23 hokejbalisti z Prešova na ligovom turnaji v Pruskom vyhrali všetky 3 zápasy
Druhý turnaj mala počas uplynulého víkendu na programe pešovská vekovo najstaršia kategória do 23 rokov, v ktorej zatiaľ veľmi úspešne spolupracujú s chlapcami z HBC Košice.
Dve Prešov karate kids z Junior Prešov boli na Majstrovstvách sveta!
Najväčší prešovský karate klub Junior, dosiahol neskutočný míľnik, a to nomináciu dvoch jeho reprezentantov na 12. Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov a U21, ktoré sa konali v dňoch 26. až 30. októbra 2022 v tureckom meste Konya
Hokejbaloví žiaci U14 z Prešova sa predstavili na ligovom turnaji v Poprade
Tak aj v treťom turnaji prešovská U14 neporušila "tradíciu" a opäť zvíťazila len v dvoch zápasoch, keď aj tentokrát im boli nad sily košické hokejové sršne. Chalanom sa pomaly, ale isto vzdiaľuje vidina prvého miesta v tabuľke východ, ale veria, že o to výhodnejšie druhé miesto ešte poriadne zabojujú.
Na Sídlisku III v Prešove vznikol nový Fit park
Skvelá správa pre všetkých športovcov, ale aj tých, ktorí si radi udržiavajú svoju kondíciu. Na Sídlisku III v Prešove si môžu zašportovať vo Fit parku.
Prešovskí volejbalisti doma ukradli víťazstvo estónskemu šampiónovi a sú krok od historického postupu v európskom Challange Cupe
V prvom zápase šestnásťfinále Challenge Cupu sa podaril hráčom VK MIRAD UNIPO Prešov parádny kúsok. Po tom, ako prehrávali s estónskym šampiónom SC Duo Tartu už 0:2 na sety, vývoj zápasu otočili vo svoj prospech a nakoniec ho vyhrali 3:2 (22:25, 23:25, 26:24, 25:20, 15:10)!
Hokejbalisti U17 z Prešova sa predstavili na ligovom turnaji v Košiciach. Tento rok ukončia v tabuľke na prvom mieste
Po 100% U12, aj prešovská hokejbalová kategória U17 končí tento rok s plným bodovým ziskom a na 1.mieste tabuľky VÝCHOD. Kým v minulej sezóne isli len ako čierny kôň "len vyskúšať" túto kategóriu (vekový priemer 14,2 roka), tak v tejto by ich už súperi mohli brať, aj trošku vážne.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK